Jump to content
php.lv forumi

div float


ray

Recommended Posts

man ir 2 div - float: left; (pieņemsim pirmais) un float: right; (otrais), kuri stāv vienā līnijā. Pirmajam width: auto; otrajam width: 200px;. Kopējais viņu platums ir 100%. man vajag tā, ka pirmais pildās ar tekstu un protams paplašinās (width), bet tiklīdz tiek līdz otrajam, tā iemet tekstu jaunā rindā, bet tagad ir tā, ka viņš aug plašumā un nostumj otro div uz leju.

Link to comment
Share on other sites

Mefisto, varbūt vari saviem testiem uzlikt +Indexes, lai var pārskatīt visus Tavus labumus?
Nav īsti laika. To fišku uztaisīšu tikai kad būsu pabeidzis blog'u.

Lai gan kādu daļu tu vari uzminēt arī pats (laigan dažiem sapmļiem ir vēl 4as variācijas + nav nekada apraksta)

 

 

taa jau smuks piem, tikai truukst tomeer min-width contentam
nu a kas tad tev liedz pašam uzlikt ?
Link to comment
Share on other sites

man vnk ljoti nepatiik piemeeri, kas nav liidz galam uztaisiti, bet kuri tipa straadaa, taadu piemeeru pilns nets, ja nav kaartiigs piem, tad labaak vispaar nav. Un #panel, #content ieliekot height:400px jau arii nav nekaads risinaajums! Un ja layouts uz window resize nogruust, tad kam vajadziigs taads piem.!

Link to comment
Share on other sites

Piedod ka nerakstu piemērus cilvēkiem kas neko paši nespēj uzrakstīt, bet gan tikai nokopē kodu.

Topikā nebija nekādu papildus nosacījumu.

 

Un es tiesan nesapratu kas kur kam nogrūst. Nez kādēļ keviens cits neko tādu nav teicis.

Netā tak pilns ar piemēriem. Ej uz meklē tādu kas tev patīk.

Edited by mefisto
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...