Jump to content
php.lv forumi

Kada veda


goma smile

Recommended Posts

  • Replies 42
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

goma smile ta panjem un nokopee no turienes un buus tet taa kaa tur, kas tur tik sarezhgiits?

 

saproti es esu tikai maceklis un es nemacos pa web dizaineri :( bet jums es iesaku ta tik tureties tnq

 

bet ir viens bet tas scipts nejiet :(

Edited by goma smile
Link to comment
Share on other sites

<?php




if ($handle = opendir('C:/AppServ/www/demo/')) {
while (false !== ($file = readdir($handle))) {
if (strlen($file) > 4)
{
$gabali = explode("-", $file);
$date = $gabali[1];
$mape = $gabali[2];
$mapesgabali = explode(".", $mape);
$name = $mapesgabali[0];
$year = substr($date,0,2);
$month = substr($date,2,2);
$day = substr($date,4,2);
$hour = substr($date,6,2);
$minute = substr($date,8,2);
echo "<leftr>$day.$month.$year             $hour:$minute             $name            
<a href=\"http://10.26.248.165/demo/$file\">Novilkt</a></br></left>";
}
}

closedir($handle);
}
?>

<body bgcolor="#9F9F9F" >
<title>Trikz Big server DEMO</title>

 

Sis ir mans scripts bet es nevaru panakt sev velamo :(

 

Paraugs te http://trikz-cs.oo.lv/demobig/

 

Un kadel man tie demo nejiet uz leju bet jauna rinda pa labi ?

Edited by goma smile
Link to comment
Share on other sites

Ņāāā!!!!!! HTML nav patvaļīga simbolu virkne, kuru browseris attēlos kā tu vēlies. HTML ir strukturēta valoda ar kuru tu apraksti kā konkrētās lietas izvietosies browserī.

 

Es ieteiktu tev sākt lasīt šo. Un pievērs uzmanību, ka tur ir pogas "Previous" un "Next". Sākumā obligāti vajag saprast ka visam apkārt ir čaula <html></html>, kam iekšā ir galva <head></head> un ķermenis <body></body>. Tad iemācies, ko drīkst un vajag rakstīt uz pieres (starp <head> un </head>) un ko uz krūtīm (starp <body> un </body>). Kad to būsi sapratis, tad var mēģināt atgriezties pie šī tava jautājuma. Ātrāk nav jēgas.

 

Un web dizaineri darbojas ar photoshop, kurā tikai uzzīmē kā izskatīsies mājas lapas. Tie kas nodarbojas ar koda rakstīšanu ir saucami par web developer`iem vai vienkārši rupji - webkoderi.

Edited by Didulis
Link to comment
Share on other sites

Mēs ļoti labi saprotam, bet tu neklausies - nav vēlmes palīdzēt tādam, kas tevi neciena un raksta tā, ka knapi var saprast (Kaut gan pēdējie ieraksti jau nu ir labāki.. pavisam nedaudz, ta gan..).

 

Un kas vēl - mēs redzam, ka tu neproti pat pamatus HTML, tad kāda jēga mums tev stāstīt par PHP etc ? Tāpēc arī sūtam apgūt HTML.

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...