Jump to content
php.lv forumi

Atkal IE dara jokus


eM^

Recommended Posts

Nezinu ar ko lai sāk. Atkal IE ienīst manu līko kodu un dara brīnumus. Uztaisīju smuki pa savam apaļos stūrīšus ar 3 diviem, kuriem fonā ir bildītes, bet IE kautkas nepatīk ar CSS dotajiem izmēriem un viņš taisa augtāku to div nekā FF. Ko darīt lietas labā?

 

CSS augšas stūrīšiem:

div#augsas_sturi
{
width: 800px;
height: 10px;
margin: 0px auto;
}
div#k_augsa
{
width: 10px;
height: 10px;
background: url(images/k_augsa.gif);
float: left;
}
div#l_augsa
{
width: 10px;
height: 10px;
background: url(images/l_augsa.gif);
float: left;
}

 

(HTML paši varat apskatīties ;) )

 

Te links(tas nav spams)

Link to comment
Share on other sites

Ja nekādi nesanāk izmanto divus css failus, vienu priekš IE otru priekš FF un Opera.

 

Man bija līdzīga situācija šeit. Tikai ar tekstu. Izkūlos ar diviem css failiem.

 

http://php.lv/f/index.php?showtopic=8572

 

Respektīvi:

 

<!--[if lte IE 6]>

 

<![endif]-->

Link to comment
Share on other sites

Paldies par ideju. Bet varbūt kāds jau var pateikt ko mainīt css lai uz IE būtu tā kā vajag?

 

EDIT:

Nepieciešama tiešām jūsu palīdzība, jo vairākas reizes esmu pārskatījis CSS un nesaprotu, kas uz IE liek tam vidus konteinerim būt platākam par 800px...

 

EDIT:EDIT:

Laikam patss sapratu kur esmu ielaidis kļūdu un tagat ar platumu vis itkā ir kārtībā.

Edited by eM^
Link to comment
Share on other sites

es tavaa vietaa nesarezhgjiitu dziivi un taisiitu vienkaarshaak, par cik tev contentam ir width constant:

 

<div id="conttop"></div>

<div id="cont"></div>

<div id="contbot"></div>

 

pie tik vienk dizaina, tu pat vari ielikt to bg top transparento ieksh top menu <ul>, un footera transp bg ieksh footer div. Tad tev buutu shaada struktuura:

 

<ul>

<li></li>

<li></li>

</ul>

<div id="cont"></div>

<div id="contbot" vai id="footer"></div>

 

tas ir, es nenjemtu 4 img katram corner, bet gan 2 img, vienu img top visaa width garumaa un otru bottom transparentu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...