Jump to content
php.lv forumi

Pateicība


Gacha

Recommended Posts

NU es gribētu pateikt lielu paldies jb4, venomam, kaklz'am, Aleksejam un sviesc'am, kuri man ir palīdzējuši viss vairāk un protams visiem pārējiem, kuri man palīdzēja šai forumā - visus jau nevaru uzskaitīt. Bez jums es tālāk par <? echo"Hello world!";?> nebūtu ticis, bet ar jūsu palīdzību un daudziem vakariem sēdot pie kompa esmu pabeidzis savu lapu.

 

Varat apskatīt un ievērtēt to šeit. Ja ir kaut kas kas nepatīk vai pietrūkst tad rakstiet te vai lapā.

 

Šī ir mana pirmā lapa uz mysql un php, tapēc var būt diezgan primitīva un tā ir optimizēta IE6 un kautcik sakarīgi iskatās uz Mozilla 1.6, bet uz linuxa diezko jauki nav.

 

Php mācos apm 2 mēn. un tapēc iesācējiem varu teikt, ka grūtākais ir tikai pats sākums, tālāk viss ir atkarīgs no izdomas un loģiskās domāšanas.

 

 

Liels respect pret jums! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Klez Kā saprast tavu postu par to statistiku?

ja tev ir zivarta statistika tad 99% ka no manas viziiites tev tur nekaa nebuus saprotama
Kas pa zivarta statistiku?
Link to comment
Share on other sites

nu lieta taada. Aleksandra Ziivarta graamatu nezini? PHP soli pa solim.

ljoti laba lai saaktu maaciities php.

 

un tur graamatai beigaas ir taac scriptinsh sakaraa ar statistiku. un ja iet no linux vai pat no operas tad tur biku gljuko. nu daudz gljuko :)))

Link to comment
Share on other sites

Pastāsti labāk no cik kodiem tu esi špikojis un pārkopējis, jo ja tev šī ir pirmā lapa, tad es saku, ka tu uz savu galvu bez pieredzes DIEZ VAI būtu izdomājis kā uztaisīt loginu, statistiku, sms sūtīšanu kā arī jaunumu ielikšanu ar komentāriem... :D

Link to comment
Share on other sites

Nu manuprāt ar tieši to (lapas taisīšanu) Gacha visu laiku forumā nodarbojās ;)

Tā teikt "besīja" visus tik ilgi, līdz kaut kas sanāca ;)

Tā teikt "если долго мучится -- что-небудь получится" :D :D

Link to comment
Share on other sites

No tās lapas nav mans: balsošana un sms scripts. SMS ir no web.serveris.lv

 

Balsošana ir tas pie kā es tagad domāju strādāt un sms scriptu es netaisīšu citu, jo nav jēga no jauna riteni izgudrot!

 

Bet pārējais ir mans! Ja gribi zināt kā es to visu uztaisiju, tad palasi Forumu. To visu ko tu tur redzi man ir palīdzējuši uztaisīt tie cilvēki, kurus uzskaitīju 1 postā!

 

Man besī gatavi scripti es tos nevaru ciest, jo atceros, kad man vēl nebija sajēga no php un mysql es 4h dienā sēdēju hotscripts.com un tamlīdzīgās adresēs un meklēju gatavu produktu un man Desktops bija pilns līdz malām ar mēsliem, no kuriem es ne sūda nesapratu, tad pienāca viena diena un es uztaisiju format C:/ un izdomāju, ka visu var uztaisīt pats.

 

Un tici man tai lapā nekā sarežģīta nav lai uztaisītu ziņu sistēmu ar komentāriem no php vajag apm 10 rindiņas!

 

Un statistika ir vēl vienkāršāka, kas nezini "Select count(*) from blablabla " un tā ir visa statistika. Statistika strādā uz katra izvades daikta pa 3 rindiņām, kas tur sarežģīts????

 

Apskaties labāk php līgu!!! Vot tur tu redzēsi, kas ir sarežģīts! Bet šis ir tikai 10% no PHP!!!

 

Pats riebīgākais, ko man var izdarīt ir tas, ka pasaka, ka tas nav mans darbs :angry: :angry: :angry:

 

Es dēļ PHP sēžu minimums 6h pie kompa, jo man tas web ļoti intresē un tu nebūsi tas, kurš teiks, ka es šos trīs mēnešus esmu spēris darbus no citiem!!!

Link to comment
Share on other sites

hmm... Sorry! :( Es nedomaaju to taa... Es biju domaajis gan, vai tu neesi njeemis idejas no citaam lapaam? Darbs jau paliek darbs... Bet aciimredzot, tu tieshaam esi taisiijis vienkaarshoti no pasha saakuma un tad tik labojis savas kljuudas liidz lapa beigaas straadaa, vai ne?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nu beidziet tachu braukt augumaa :)

Katram kaadreiz ir jaaiesaak!

Pilniibaa piekriitu, ka, kameer veel pats neko nerubii, ir ljoti gruuti iebraukt kaada cita jau gatavos pacmitkilobaitiigos un veel resnaakos php codos.

Malacis! :)

Link to comment
Share on other sites

Apskaties labāk php līgu!!! Vot tur tu redzēsi, kas ir sarežģīts! Bet šis ir tikai 10% no PHP!!!

Nu nevajag! Nav tur nekaa sarezhgjiita! Ar primitiivu logjisko domaashanu un php manuaali visu var izdariit,

Link to comment
Share on other sites

Nezinu cik tu ar php esi pazīstams, bet es no janvāra - un kaut kā negribas sēdēt caurām dienām pie tā, lai to visu saprastu. Tapēc, gan jau lēnā garā iemācīšos. Varbūt arī tāpēc, ka es īpaši neko jaunu nemācos, kamēr nav nepieciešams. Man pagaidām pietiek ar to ko es māku.

 

Un ja tu saki, ka PhP līga ir tik viegla, tad kapēc tur visiem nav vismaz 7 balles? Tur tik kādi pāris līderi ir.

Bet man vēl tas ir tālu! :(

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...