Jump to content
php.lv forumi

Viens links, divas vietas


foxsk8

Recommended Posts

Lieta tada, lietoju ajax tabs. Tagad radusies vajadziba ar vienu linku parladet divus tabus. Jautajums ir tads, vai vispar ta ir iespejams izdarit?

Edited by foxsk8
Link to comment
Share on other sites

Seit ir kods + demo.

 

http://www.dynamicdrive.com/dynamicindex17/ajaxtabscontent/

 

Tatad doma ir tada, man viena lapa ir 2 tie tabi. Doma ir tada, izveidot ta, lai piem uz pirmaa taba uzkliko tur ieladejas pie kaut kada info, bet otra taba ieladejas papildus info par noteikto sadalu.

 

So domaju izmantot forumam. Uzspiezot pie raksti, tiek ieladeti raksti un otra taba ieladejas jaunakie rakstu komenti. Viss man ir izveidots uz diviem atseviskiem linkiem. Bet vajadzetu visu uz vienu.

Link to comment
Share on other sites

andrisp --> a kas tur nesmuks?

ta arii ir ....

<a href="java script:void(0)" onclick="bla(); return false;"> links</a>
<script>
function bla()
{
alert('pirmais');
alert('Otrais');
return false;
}
</script>

P.S. peec onclick ietekums lietor return false --> savadak OPERA medz parladet lapu .... (precizak viena no vinjas versijam...)

Link to comment
Share on other sites

Grey_Wolf, nesmuki tas, ka tomēr tad ir vajadzīgi tie divi linki kaut gan cik noprotu, tad vajag, lai redzams ir tikai viens.

 

Par to returnf false - es iesaku nelikt to void JS iekš href, bet gan vienkārši '#' un viemēr atgriezt false no izsauktās onclick funkcijas. Visideālāk, protams, būtu, ja href saturētu adresi uz reālu linku, bet nu..

Link to comment
Share on other sites

es iesaku nelikt to void JS iekš href, bet gan vienkārši '#' un viemēr atgriezt false no izsauktās onclick funkcijas

Nwsmuki ir likt to "#" nevis Void(0)

kursh atgriezj false !! --> tam jau vinsh domats ;)

# --> Vienmer !!! mekles linku lapa , ja kada iemesla pec tev izdosies izveidot (brauzeris pacentisies ?! ) tuksu Enkuru <a name=""> tad lapa tiks aiskroleta liidz vinjam .... taa ka ....

---

par to ka ielade reize 2 tabus , bet rada tikai vienu --> Es arii nesapratu, kam tas nepieciesams, bet nu jautajums bija tieshi taads....

+ ja tiek radiits atseviskji , tad atbilde jau bija taja manualii.....

Link to comment
Share on other sites

# --> Vienmer !!! mekles linku lapa , ja kada iemesla pec tev izdosies izveidot (brauzeris pacentisies ?! ) tuksu Enkuru <a name=""> tad lapa tiks aiskroleta liidz vinjam .... taa ka ....

Nu nu - ja tu no eventa atgriez false, tad nekur tev nekas neaizlēks.

 

Man vienkārši liekas nekorekti likt javascriptu iekš href, kur tam nemaz nav vieta. Tam ir paredzēts onclick un līdzīgie.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...