Jump to content
php.lv forumi

PHP SSO


AcidRain

Recommended Posts

Sveiki!

Sen neesmu rakstījis, bet nu kaut kad jau ir jāatsāk!

 

Man ir ļoti sasāpējusies problēma un tā saucās SSO (Single Sign On).

Problēma ir tāda, ka šobrīd tiek lietots SUN produkts, kurš pilnīgi un galīgi neapmierina manas prasības.

Tāpēc ir vēlme izstrādāt pašiem un rakstīt to uz PHP un balstoties uz Web Servisiem.

Tas ko es vēlos un kāpēc es rakstu šajā sadaļā ir:

- Līguma darbinieks, kuram varētu maksāt par nostrādātajām stundām/dienām;

- Jābūt pazīstamam ar jau pieminētajiem Web Servisiem;

- Protams, jābūt ļoti draudzīgam ar PHP.

 

Par samaksu, protams, varam runāt privāti, bet citādi būtu ļoti jauki saņemt kādu komentāru par SSO, kā arī par to, ka vēlos to kodēt paša spēkiem nevis ņemt jau gatavu risinājumu.

Link to comment
Share on other sites

Nu kā uztaisi serveri, kurš seto cookies .mansdomens.lv un viec visus citus pribambasus saistītus ar autorizāciju. Tālāk savām lapām uztaisi, ka autorizācija notiek caur uberlogin.mansdomens.lv

 

īsumā tāda varētu būt tā doma

 

webservisi nekas traks nav nosūti soap, saņem kādu atbildi un vadoties no tās strādā!

Link to comment
Share on other sites

Īsumā tieši tā arī ir!

Vienīgi vēl tur nāk klāt ļoti svarīga lieta, kas ir permisijas, kuras tiks ņemtas, piemēram no LDAP.

Kā arī web servisiem jābūt pēc vienota standarta, kurš pēc tam tiks izmantots jebkādu web servisu izstrādē, kas nozīmē, ka nedaudz būs jāpadomā uz priekšu kas un kā būs.

Link to comment
Share on other sites

OpenID man neder, jo man nav vajadzīags visas tās papildus lietas, ka es ar to loginu varētu ielogoties citās sistēmās utt.

 

Šobrīd mana ideja ir tāda, ka ir Web Serviss "Auth", kuram ir metode "login" un to izmantojot lietotājs autorizējas un kamēr nav iestājies "Time out" vai arī lietotājs nav izsaucis "logout" metodi.

 

Labi, bet tad tomēr, šeit nav neviens, kas vēlas pastrādāt un saņemt par to attiecīgu atalgojumu?

Man nav vajadzīgs darbinieks uz pilnu slodzi, bet gan līguma darbinieks, kurš pasaka savu tarifu un viņam pēc darba izpildes tiek samaksāts ar visiem nodokļiem.

Link to comment
Share on other sites

Par prasībām:

SUN AM ir closed source un tas jau mani neapmierina, ka nav viņš pietiekami dinamiski maināms.

Un principā, man vajag pēc iespējas mazāku un ātrāku koda gabaliņu, kurš varēs pavilkt daudz pieprasījumus un nebūs jāpērk papildus serveris klāt, kad parādīsies papildus aplikācija.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...