Jump to content
php.lv forumi

darba sadaļas offtopiks


Robis

Recommended Posts

  • Replies 357
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

es nemekleeju, jo besij araa tas chakars ar pasuutiitaaju, samazinaatas cenas un attieksme. tad veel viedokli, ka viss tak ir vienkaarshi un neaiznjem vairaak par dazhaam stundaam. cilveeks kas neko nezin par programmeshanu, domaa, ka te nodarbojaas ar mazo beernu speeliitiem.

man reiz uzprasiija draudzenes teevs 'kur tu straadaa?', es vinjam 'par programmeetaaju', uz ko tas 'pfff, kas ta tas par darbu?' (cipa haljavnais un nieciigs). ja man pasham nepatiktu kodeet, tad es droshi vien apvainotos. bet kaa tad cilveekam saprast, kameer pats nepameegina. un veel taadam cilveekam liekas, ka ja esi programmeetaajs, taatad tu windowsaa esi dievs un visu zini par wordu (es taadu muuzhaa neesu lietojis) un exeli. tad veel maaki sakonfigureet serveri. protams saskruuveet datoru arii proti. un veel tiiklus savalkaat.

man piemeeram draugi zvana 'eu, kaadu man kompi labaak pirkt?' - kaa lai es to zinu, es pats zvanu un prasu, jo par dzelzha jaunumiem neintereseejos iipashi daudz.

vai kaads zvana 'uztaisi man lapu pa 50 latiem?' - tur tikai forums, tev tak divas stundas tas aiznjems (cipa sanaak 25Ls/h). nu varbuut kaads taa arii reekina, bet es nee:

1) es skaitu cik man tas reaali aiznjem, tad pieskaitu 50% rezervei;

2) apmerinaat uz 100% nav iespeejams, kaut kas jaapietaisa vai jaamaina, taatad skaitam tik pat laika cik ir pirmajaa punktaa (no savas pieredzes saku, ka aizmirst nevajag sho punktu. labaak tagad pieskaitiit, nekaa peec tam nepabeigtam darbam celt cenu)

3) visas sarunas, apsprieshanas - tas arii ir laiks.

sho saskaitot reizinu ar 7.5Ls/h

 

ja dosi atlaidi shodien, tad to arii gaidiis riit

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...