Jump to content
php.lv forumi

darba sadaļas offtopiks


Robis

Recommended Posts

sorry endrju, bet... ahahahahahahahha

Piekrītu, vajag chillaxot vairāk :)

cik jauki, ka mums visiem jautri! man toties ir jautri par Tevi; ka visticamāk nevis racionāli izlasīji un izprati, bet redzēji garu tekstu, kas izskatās pēc "iespringuma". ha-ha-ha. "chillaxojam" kopā!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 354
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmm, dažreiz ir veselīgi izlikties, ka kko nezini. lai citi smejās. tā var pats sevi pārbaudīt, vai esi iedomīgs un apvainojies, vai nē. tas vnk tāds elastības vingrinājums pret iedomības stīvumu un savā ziņā arī psiholoģiskā aizsardzība ;)

 

vsjo, tgd gan atnāks bubu un iemetīs mūs offtopikā :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

hmm, dažreiz ir veselīgi izlikties, ka kko nezini. lai citi smejās. tā var pats sevi pārbaudīt, vai esi iedomīgs un apvainojies, vai nē. tas vnk tāds elastības vingrinājums pret iedomības stīvumu un savā ziņā arī psiholoģiskā aizsardzība ;)

 

vsjo, tgd gan atnāks bubu un iemetīs mūs offtopikā :D:D:D

 

To pirmo (#2) postu ko rakstīji - izlasīju un pilnīgi piekrītu Tev :)

Bet to nākošo, kad taisnojies 2easy, gan nelasīju... Bet lasot to 2easy komentāru, sapratu, ka laikam tiešām esi lieki sacepies, un tas 2easy teikums man tiešām lika iesmieties balsī :)

 

duty_calls.png

Edited by briedis
Link to comment
Share on other sites

P.S. Tas viss nudien ātrāk par minūti. Retorisks jautājums: ko var izdarīt ilgākā laika posmā?

Un tikai nevajag par kurpnieku bez kurpēm.

 

Nu un ko tu tur tādu izdarīji? Diezgan asprātīgi un aktīvi, bet ko tev dod šie "rezultāti"? Neesmu nekādi saistīts vai bijis saistīts ne ar to lapu, ne firmu, bet nu tak mēģini izlietot stundu un palauzt to lapu, cik tālu diez tiksi?

Nav īsti labais stils, piekrītu, produkcijas vidē "erroriem" būtu jāierakstās tikai log failos, nevis uz ekrāna. Un pieprasot neparedzētu pieprasījumu jārādās šabloniskais "error lapai" un viss. Bet tā arī nekādu "drošības caurumu" neatradi! Lietotājiem nav paredzēts līst aplinkus caur to lapu, ja tu to dari un atrodi "skaistu php erroru", priecājies, kamēr vari, bet kamēr tu nevari reāli kaut ko izdarīt apsktāmajam objektam (aplikācijai, programmai), tikai pliks priecāties savās mājās pie datora, tikmēr nekāds baigais "ūberhakeris" neesi, piedod.

Bij viens cits aktīvists nesen, kurš reāli atlauza lapas un izmainīja saturu, nu tas jau ir savādāk...

Link to comment
Share on other sites

Nu un ko tu tur tādu izdarīji? Diezgan asprātīgi un aktīvi, bet ko tev dod šie "rezultāti"? Neesmu nekādi saistīts vai bijis saistīts ne ar to lapu, ne firmu, bet nu tak mēģini izlietot stundu un palauzt to lapu, cik tālu diez tiksi?

Nav īsti labais stils, piekrītu, produkcijas vidē "erroriem" būtu jāierakstās tikai log failos, nevis uz ekrāna. Un pieprasot neparedzētu pieprasījumu jārādās šabloniskais "error lapai" un viss. Bet tā arī nekādu "drošības caurumu" neatradi! Lietotājiem nav paredzēts līst aplinkus caur to lapu, ja tu to dari un atrodi "skaistu php erroru", priecājies, kamēr vari, bet kamēr tu nevari reāli kaut ko izdarīt apsktāmajam objektam (aplikācijai, programmai), tikai pliks priecāties savās mājās pie datora, tikmēr nekāds baigais "ūberhakeris" neesi, piedod.

Bij viens cits aktīvists nesen, kurš reāli atlauza lapas un izmainīja saturu, nu tas jau ir savādāk...

Oh, my! Kur tādi lohatroni rodas! Nav pat jēgas ko atbildēt - jo kā redzu, ne māki pareizi latviski rakstīt, ne esi izlasījis, ko es rakstīju.

Vai tad katram emo-bērnam tagad par visu jāizsakās, ja nav nekādas sajēgas par subjektu un netiek veltīts laiks, lai iepazītos ar materiāliem?

Pie tam, katrā teikumā esi uzrakstījis pa *tādai* pērlei, ka būs ko stundām čurāt biksēs un ņirgāties. Paldies par ieguldījumu & have fun.

 

P.S. close the topic.

Edited by endrju
Link to comment
Share on other sites

endrju, ja Java runā par tēmu, tad tu mētājies tikai ar Ad Hominem argumentiem, kas nebūt neliecina par tavu labo toni, neatkarīgi no tā, vai tu sevi uzskati par krutu, vai nē. Tu neatbildēji uz nevienu no viņa uzdotajiem jautājumiem, no kuriem uz dažiem es arī labprāt palasītos tavas atbildes.

 

P.S. Es esmu kruts, yēēēē!!!!

Link to comment
Share on other sites

endrju, laikam tas saucās "karma". sāki kritizēt kādu, un tūlīt uzrodas 3x citi, kas metās virsū tev pašam :D:D:D

neviens neko nebūtu teicis, ja tu savādākā tonī būtu uzskaitījis nepilnības tajā lapā. bet Tava intonācija bija pārāk lecīga. nju ok, bišķīt jau var paņirgāties, bet līdz zināmai robežai

 

kr4 neviens šeit tev nepiesienas par saturu, ko Tu uzrakstīji postā #2, bet gan par tavu attieksmi... tipa "haha, rekā jūs neko nerubījat, re kādi jums tur gļuki, haha, attīstaties...". normāli white hackeri vsp, ja kādā lapā atklātu security problēmas, vispirms pabrīdinātu lapas īpašnieku un tikai tad apsvērtu, vai ir vērts to izbazūnēt pa visu pasauli ;)

Link to comment
Share on other sites

endrju, ja Java runā par tēmu, tad tu mētājies tikai ar Ad Hominem argumentiem, kas nebūt neliecina par tavu labo toni, neatkarīgi no tā, vai tu sevi uzskati par krutu, vai nē. Tu neatbildēji uz nevienu no viņa uzdotajiem jautājumiem, no kuriem uz dažiem es arī labprāt palasītos tavas atbildes.

 

P.S. Es esmu kruts, yēēēē!!!!

Es netaisos atbildēt desmit reizes uz vienu un to pašu. Pie tam viņš tiešām izklausījās bezcerīgs - katrs teikums aplams.

Es pat biju paskaidrojis, kam es atbildu un kam nē. Bet nav jau brīnums, ka arī to palaidi garām, ja jau atbildes neatradi.

Ja nemāki lasīt, tad nejūtos vainīgs. Bet, ja tiešām atrodi jautājumu, uz kuru neesmu atbildējis, tad dod ziņu un atbildēšu.

Link to comment
Share on other sites

endrju, laikam tas saucās "karma". sāki kritizēt kādu, un tūlīt uzrodas 3x citi, kas metās virsū tev pašam :D:D:D

neviens neko nebūtu teicis, ja tu savādākā tonī būtu uzskaitījis nepilnības tajā lapā. bet Tava intonācija bija pārāk lecīga. nju ok, bišķīt jau var paņirgāties, bet līdz zināmai robežai

Stulbu cilvēku vienmēr ir vairumā.

kr4 neviens šeit tev nepiesienas par saturu, ko Tu uzrakstīji postā #2, bet gan par tavu attieksmi... tipa "haha, rekā jūs neko nerubījat, re kādi jums tur gļuki, haha, attīstaties...". normāli white hackeri vsp, ja kādā lapā atklātu security problēmas, vispirms pabrīdinātu lapas īpašnieku un tikai tad apsvērtu, vai ir vērts to izbazūnēt pa visu pasauli ;)

Man tāda attieksme nebija. Tu tā to laikam interpetē. Un tikko pieņēmi, ka visi citi arī tā interpretējuši.

Un, vai tad neesi ticis galā ar to tēmu? Sākumā teici, ka tur vispār nekādas security problēmas nav, bet tagad bļauj par white-hat ētiku.

Jā, tiesa, nožēlojami, ka Tu vēljoprojām neesi sapratis ne bū ne bē. Vakar domāju, ka galu galā saprati. Ok, beigšu ar sienu runāt.

Edited by endrju
Link to comment
Share on other sites

endrju, nav tolks trollēties ar trollēniem :) Tāpat te pārsvarā (ir daži izņēmumi) izlasa ko grib izlasīt, saprot kā grib saprast un nav nozīmes cik reizes Tu to skaidrosi.

es pirms brīža to arī iedomājos; jo, neviens paziņa vai kāds ko cienu, nav neko aplamu rakstījis; visi, kas verbāli atvemj ir kaut kādi sveši, pajauni tēli.

Link to comment
Share on other sites

"Trollis" ir tāds tēls forumā, kurš liek kaitinošas ziņas, kas nav saistītas nekādi ar aplūkojamo tēmu, ar mērķi provocēt pārējos viņam likt runāt pretim, īsāk sakot, viņa ziņojumu mērķis ir nevis veikt produktīvu diskusiju (lai arī tā būtu emocionāla, bet risinātu tēmu) vai pierādīt savu viedokli, bet viņa mērķis ir vienkārši kaitināt citus un provocēt.

Kas attiecas uz šo tēmu un "endrju", tad viņš daļēji tomēr ir "trollis" - no vienas puses it kā aizsāka ar foruma (varbūt ne sadaļas) saistītu diskusiju par drošības problēmām interneta aplikācijās, no otras puses bez pamatotiem argumentiem provocēja pārējos diskusijas dalībniekus, tā arī neatbildējis uz loģisku jautājumu, kur tieši viņš atrada "drošības caurumu" tēmā paša minētajā resursā un ko tieši viņš uzskata par "drošības caurumu". Te ir tehnisks forums, tāpēc savu domu vajag tehniski un argumentēti izskaidrot, nevis mētāties ar apvainojumiem (varbūt arī kāds apvainojas un šo) un provokācijām, kas tieši raksturīgi "troļļiem". Diskusija sanāca diezgan neauglīga un lielākā daļa ziņojumu - bezjēdzīgi. Turklāt, izskatās, ka galvenais varonis "endrju" nav ieguvis paaugstinātu cieņu no vairākuma, bet gan titulu "trollis". Pagaidām tas arī ir viss sausais atlikums diemžēl.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...