Jump to content
php.lv forumi

darba sadaļas offtopiks


Robis

Recommended Posts

  • Replies 357
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Viņi ir devuši kontaktus, kur tu vari rakstīt un prasīt ko vien tik tīk, ja tevi interesē šis darba piedāvājums. Tas, ka viņi neuzrakstīja kautko, ko tu uzskati par sev vajadzīgu, ir tava "problēma", ne viņu :)

Tikpat labi viņi varēja nerakstīt piedāvātās algas diapazonu.

 

bubu, tu nostājoties jebkura pusē, lai tik tā būtu pret mani, jau sāc palikt dīvains. Tak stāvēja ilgi forumā pamācība "darba devējiem", kurā bija skaidri norādīts, ka jāsniedz info par to, kas ir darba devējs. Kā sticky tēma.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pārvietots no http://php.lv/f/index.php?showtopic=13169&hl=

mefisto - tāpēc, ka darbs tā ir nopietna lieta. Man diemžēl nav atlicis laika pabeigt savu personīgo vietni, kur es varētu šādus tādus savus darbus izvietot.

Bet nu pieredze šai jomā ~8 gadi (pirms tik gadiem uzbūvēju pirmo dinamisko web-lapu, ne tā ka intensīvi visus gadus strādājis, bet lietas kursā esmu bijis šai laikā un strādājis tā intensīvāk pēdējos 3 gadus), tā ka spried pats...

Link to comment
Share on other sites

Pārvietots no http://php.lv/f/index.php?showtopic=13169&hl=

kad jūs ejat pie zobārsta arī viņam prasat portfolio? lai viņš izvelk no atvilktnes fotogrāfijas ar veiksmīgākiem darbiem :)

es vēl saprotu, kad prasa dizainerim portfolio, bet nu programmētājam. Atceros pirms pāris gadiem pārrunās, prasa man darbus parādit, ok skataties. Viens sourci apskatās, otrs mēģina sql injection ierakstīt. No manas puses tas izskatījās, ka tu saņem auto servisā, tad padauzi pa riepu (kā blondīne anekdotēs), ja turās, tad ok, darbs ir labi padarīts.

Link to comment
Share on other sites

Pārvietots no http://php.lv/f/index.php?showtopic=13169&hl=

kad jūs ejat pie zobārsta arī viņam prasat portfolio?

es vēl saprotu, kad prasa dizainerim portfolio, bet nu programmētājam.

Zini jaa ja Es eju pie zobaarsta (da jebkura cita arsta) , sakumaa paintreseejos par vinja darba pieredzi, megjinu maksimali daudz apzinat vinja klientus, uzklausiit atsauksmes. Un tikai tad izvelos optimalako. Un domaju ka taa dara vairums cilveku.

Tas pats atiecas uzveikaliem , tu tachu arii izvelesies labako piedavajumu, ne tikai pec vinju reklamas lapinjas( veikala izkartnes) , tas atiecas pilnigi uz visam jomaam .

Un Web lapu griesana, tomer vairak velk uz dizainu, jo pats labi zini, ka lapu var sagriezt dazaadi ( teiksim CSS klases var 'nolamat' kaa xx1; xxN, Un galvinja_sans, Pamat_teksts utt. )

Tas viens. Otrs Portfilio dod priekstatu par cilveka pieredzi, arii programmetaja, ja buusi taisiijis tikai apsaluuti primitiivas lapeles, tad diezvai kads riskes njemt tevi pie Lieliem un sarezgiitiem projektiem --> liidz tadiem janonak pakapeniski ....

---

Taa kaa Portfilio tomer ir svariiga lieta, Ta kautvai pasam nav lapas, var tachu iemest linkus kautvai uz paris lapam (kaa piemers), lai vismaz rastos Aptuvens priekstats. Savadak Man personiigi rodas priekstats, ka cilveks vaac klientus peec principa FaceKontrol , no sitaa japrasa tik, no sitaa tik,

Web griesana tomer var daudzmaz noteikt cenu robezu NO LIDZ (par taada veida dizainu tik, par taada veida Max tik ).

Link to comment
Share on other sites

nemec, nu bla sūdavedējam es ar prasītu portfolio, lai redz vai, vesdams sūdus, nepiegānī manu smuko pagalmu ar smuko grants celiņu!

 

Programmētājam obligāti gribu redzēt kodu un/vai html, tālākā runāšana jau pēc tam. Kur problēma?

Link to comment
Share on other sites

nepiekritīšu, man nav vajadzīgs lai mans zobārst apkrāmē sevi ar reklāmas plakātiem, savu kabinetu aplīmē ar smaidīgiem pacientiem. Jā, man interesē atsauksmes, bet tas nav portfolio.

Ja vajag tik tiešām pārbaudīt programmētāja prasmes, tad var iedod testa uzdevumu, var uzdod jautājumus, var prasīt pieredzi. Bet portfolio tas ir PR, tava pašreklāma. Tas nerāda tavas prasmes, bet spējas izreklamēt sevi.

Piemēri, terminators - gubernators, pauls - politikā.

Ielādējiet kāds .psd failu nelielu un pārbaudīsim spējas, es arī gribētu pagraizīt :) Kādam droši vien vajag darba ietvaros, bet šeit varēs dabūt pa brīvu psd to html griezumu.

Link to comment
Share on other sites

nemec--> Portfilio, zinamaa meraa ir taa pati pieredzes paraadisana, un nebuut reklamas plakaats, jo klasiskaa izpausmee tas ir saraksts ar paveiktajiem darbiem , Kaa noformee to sarakstu tas jau ir cits jautajums.

Nevajag jau noteikti atseviskju web lapu. pietiek ja iedot paris linkus, tas arii ir sava veida portfilio ....

--

Hee par to *.psd faila ielaadi , laba doma , man tieshi gaida rindaa viens dizains ... Pietiekami sarezgjiits un hitrijs, daudz nosacijumu, vinja izveidee.

teiksim menuu ir izveidots Elipses formaa.

Un jasagriezj taa, lai dinamiski varetu papildinaat. Taatad sekojoshi jaizmanto DIV ar position Absalute un Z-index ( sjie ir Obligati nosacijumi) ..

--

Jaa uz Privato pieteiksies pietiekami daudz gribetaaji , tad izveidosu topiku, kur varam sariikot Sacensiibas ;)

Jo blajveju, ka griest dizainu ir siikums ir pietiekami daudz ...

-----

Maksaat Es netaisos, jo pats lieliski varu ar to tikt galaa, bet ..... varetu padomaat par kaadu LS 20 pieskjirsanu, lai buutu Stimuls darboties ( taa teikt ... lai nebuutu galiigi garaam ....)

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Webdeveloper +1 respect no manis jau par to ka drukā pēc standartiem un vēl strict ;) Vēl viens pluss par pixel precission , tiešām gribētu redzēt kādu tavu piebeigto darbu , varētu i ierekomendēt tālāk i pats varbūt izmantotu ;) Žēl ka ar ajaxi un js neņemies ;)

Link to comment
Share on other sites

F3llony - lattelecom.lv ir dafigā vietas, kur esmu griezis pikseli pa pikseli precīzi pēc skices.

Ņemos arī ar Ajax un JavaScript, izmantoju arī JavaScript frameworkus, piemēram, JQuery.

 

http://www.lattelecom.lv/majai/majas_komplekti/ - nospied jebkuru sarkano pogu "Piesaki šeit" - atveras vairāksoļu formas. CSS un XHTML griezums - es pie tā nopietni strādāju. ;)

Edited by Web Developer
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...