Jump to content
php.lv forumi

darba sadaļas offtopiks


Robis

Recommended Posts

  • Replies 354
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cirvis, tu vari iztikt ar 300-450 LS ?

taak kaa ja meklee studentu, tad vinsh no 9-15,16 neseedees katru dienu. (uz skolu tak arii jaaiet)

 

Vēlams, lai būtu darba pieredze, jo šeit pirmās prakses vietu nepiedāvajam
par 300-450 ls ... nu padomaa ar galvu :)

man liekas ka apkopeeja pelna tieshaam vairaak ... (ja straadaa vairaakaas vietaas)

Edited by Klez
Link to comment
Share on other sites

es kaut ko teicu par apmeklējumu? es pateicu, ka cilvēks var būt students, mēs to respektēsim.

Es vai tad piedāvāju senior developera vietu, kur cilvēks tiešām pelna iztikai un mājai bahamu salās vecumdienās? Cmon.

Klez, tu cik noprotu esi apkopēja ar stāžu?

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu cik var lekties par naudu. Nu ja attiecīgais piedāvājums neinteresē, tad nav ko sieties klāt. Varbūt kādu interesē. Varbūt Cirvis vismaz spēj nomaksāt visus nodokļus, iedot kādu bonusu un prēmiju. Un tad tie 450Ls ir pat ļoti OK studentam, kuram nav tā lielākā pieredze un kuru diez vai var piesaistīt pie augsta līmeņa/kristiskiem uzdevumiem. Nav tie iesācēji nekādi zelta gabali. Tas ka koderim ar stāžu tie 450Ls ir par maz ir cita lieta. Bet te tādi nemaz netiek aicināti.

 

Bet Cirvi - varēji jau gan paņemt niku nedaudz sakarīgāku. Šis nekādu dižo uzticību neievieš.

Link to comment
Share on other sites

Meklējam programmētāju.

Ja strādāsi uz vietas, tad atalgojums būs no 300-450 latiem uz rokas(ir izaugsmes iespējas, ja sevi pierādīsi), atkarībā no tā, cik daudz zini. Uz vietas izpildīsi mazu testiņu, tad jau sarunāsim visu, kas un kā.

Zināšanas PHP5 OOP, MySQL, xHTML, CSS. Būtu ļoti labi, ja būtu sapratne par to, kas ir JavaScripts un jQuery.

 

Vari būt arī students, piedāvājam vietu birojā. Dators ir, kafija ir, apmeklējums no 9 līdz 15-16 ir ok, ja studē vai mācies. Vēlams, lai būtu darba pieredze, jo šeit pirmās prakses vietu nepiedāvajam.

Varam arī runāt par gabaldarbiem. Pastāstīsi, kas un kā, ko tu māki, ko esi gatavs darīt, tad sarunāsim par naudām un termiņiem.

 

Ja kas - raksti uz [email protected] vai zvani man uz 26410737 vai arī zvani Raitim uz 22004646

 

Tad ko - gaidām ciemos visus strādāt gribētājus.

 

kaa tev liekas, kaa to var apvienot ? (ja studee vai maacies)

un no 9 liidz 15-16 sanaak gandriiz pilna darba diena.

 

un es neesmu apkopeeja ar staazhu.

Ja strādāsi uz vietas, tad atalgojums būs no 300-450 latiem uz rokas

vajag arii pateikt kaada buus alga (vismaz aptuvenee) ja nestraadaa uz vietas ...

jaa, cilveeks var uzrakstiit/pazvaniit un pajautaat. bet var tachu ietaupiit laiku sev un citiem :)

 

un shitie teikumi arii taa iisti neiet kopaa: Vēlams, lai būtu darba pieredze, jo šeit pirmās prakses vietu nepiedāvajam.

Edited by Klez
Link to comment
Share on other sites

Parvietots no http://php.lv/f/index.php?showtopic=11700

 

"IT Baltija" Vakansijas mājaslapa

Vārds, uzvārds *

Jūsu E-mail *

Alga *

CV *

Fotogrāfija *

Teksts

 

Man liekas ka šādi kantori, kur potenciālajam darba ņēmējam ir jānorāda sava vēlamā alga ir stulbi.

Jums vajag to darbinieku - rakstiet kādu algu, kādus darba apstākļus utt Jūs piedāvājat.

Edited by curry
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Offtopic :) :

pastastiet ludzu sikak par taam izaugsmes iespeejaam?

 

Pirmā izaugsmes iespēja ir - iemācīties no "ā" burta dabūt "a" - tas ir pirmais izaicinājums pārbaudes laikā, termiņš - 3 mēneši! :)

Edited by Java
Link to comment
Share on other sites

man liekas ka shis liecina par to ka izaugsme nav strauja

http://izseko.lv/?pg=kop2&l=3&pid=19

 

 

G-Box mini®

 

Produkts būs pieejams sākot ar 1.jūniju.

 

 

nu jau buus novembris ... var vismaz ielikt info kaut kaadu ka nebuus vai ka tomer buus ....

tas ka lapa ir tuksha tas tieshaam neliecina par izaugsmi/neizaugsmi.

bet kad staav konkreets datums un jau staav 5 meeneshus ....

es arii esmu par to ka sludinaajumaa buutu jaanoraada kaut kaada starta alga.

kaut vai piemeeram kandidaats kas buutu apmierinosh , tam saakumaa butu gatavi maksaat xx latus ..

Edited by Klez
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...