Jump to content
php.lv forumi

darba sadaļas offtopiks


Robis

Recommended Posts

Gala rezultāts atšķīrās.

Algoritma mērķis bija izmērīt laiku diviem 10000 cikliem, nevis k piešķirt 1000000. Tavs algoritms to nedarīja, grūti saprast?

wtf?

Kad tu programmē kādu softu, tad pastūtītājam/gala lietoājam ir svarīgi kādā viedā tu dari viņam vajadzīgo lietu?

Vai viņu interesē vai tu raksti select count(*) from table... vai arī select * from tabule un mysql_num_rows?

Svarīgs ir tikai un vienīgi rezultāts. Ja tas neatšķirās, tad, lai arī algoritmi ir dažādi, bet tie dara vienu un to pašu. Kāpēc tad tavuprāt ir dažādi sortēšānas algoritmi quick sort, bubble sort, insertion sort, shell sort, ... ? Katrs domāts savai vajadzībai ar saviem labuimem (ātrums/atmiņas patēriņš/...), taču tie dara vienu un to pašu. Gala rezultāts neatšķiras.

 

Neticu, pierādi.

Lūdzu, C++ kods:

kodsgj2.png

 

Un reku nokompilētais kods:

 

rezultatsct5.png

 

Un tagad izrēķini, cik ir skaitlis 0x5f5e100 decimālajā pieraksta sistēmā :)

 

Tavs eksperiments tikai parāda, cik slikts ir FreePascal kompilētājs :)

Un tāpat arī PHP.

Lol, php nav kompilētājs. Muļķīgi salīdzini :)

 

savukārt pārsings un stringu analīze uz c++ vai paskāla būs pāris reizes ātrāka šā vai tā.

Neticu, pierādi! (un nevis ar tikpat muļķīgu $k += 1; kodu)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 357
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Piedāvāt "darbu uz pusslodzi" man vienmēr ir licies zināmā mērā perversi. (:

 

Protams, tas taads stiepjams jeedziens, bet studenti kkaa diezgan labprāt izskata shaadus piedaavaajums, laikam taapeec ka liekas vieglaak savietot ar maaciibaam!?

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs kā diena, man vienkārši šodien tāds labs noskaņojums, neķer pie sirds.

 

Man vareetu buut labaaks noskanjojums, kka nesaprotu kas PHP koderi pamazaam laikam izmirst kaa rase... :)

Vismaz taa secinu no apkaarteejaas informaacijas... :D

Link to comment
Share on other sites

Mikijs pieņēma labāku piedāvājumu? :)

 

(Vai arī domāts, ka Mikijs jau vairs nav izmācāms?)

 

Nju vinjam jau bija piedaavaajums, un shodien pateica atbildi so atbildi shis sanjeema 4h pirms tikshanaas ar mums... Taa arii nesatikaamies... :D

 

Gan jau izaugs ja degsme nepazudiis, un beigs kjert un graabt visu infu vienlaiciigi... :)

 

Es patiesiibaa nemekleetu koderi, ja vien shitam esoshajam nebuutu ZB paraavis straadaat, galvenais ka zinosh cilveeks, lieli projekti aiz muguras, Mikiju buutu apmaaciijis, viss buutu kedaa, man ar savs labums izmaksas samazinaatu kameer mikijs atpelniitu maaciibas...

 

Buutu labi ja buutu zaptes pods... :D

Saaku pamazaam apsveert domu par ASP koderiem, tos gan var dabuut pa 400Ls meenesii un viss notiek... :) Visi lielie kantori uz taadiem vien dziivo!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...