Jump to content
php.lv forumi

darba sadaļas offtopiks


Robis

Recommended Posts

  • Replies 357
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

redzu ka jau ieliki "jaunumus" :D

 

Es vai?? Nu nēēē, es nekad....

 

Šitais ir kārtējais lohatrons, nosūtot sms, tu paraksties uz ikmēneša "abonamentu", kad tev velk 3 latus nost...

Noteikumi veiksmīgi paslēpti atsevišķā pdf'ā, lielā teksta burzmā.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

algas diapazons pozīcijai?

kas aptuveni būs jātaisa?

 

 

pirmais FAIL :)

 

redz, userim 1 posts - taatad, nav shejiens apmekleetaajs, un, visticamaakais, sheit tikai objavu iemeta.

turklaat, ja taa buus 2+ cilveeku firminja, tad, iespeejams, objavu ielika kaada sekretaare/lietvede. jebkuraa gadijumaa - ne jau tas, kas lemj par atalgojumu.

gribi zinaat to, ko gribi?

1. uztaisi soliidu epastu, like - [email protected]

2. aizsuuti solidu veestuli, kas saakas ar 'labdien', un beidzas 'ar cienju, vaards.uzvaards'.

3. saliec pieturziimes, options ieliec pieprasiijumu pec delivery report

 

tici man, solids mails+soliids cv = lielaka alga :)

Link to comment
Share on other sites

nez, vai manas domu peerles kaadam buus noderiigas, bet..:

1. kungi, juus sheit neviens savu vaardu/uzvaardu neminiet, CV apskatei neesiet izlikushi. jums nekaadi nav ienaacis praataa, ka tieshi kaadiem nopietnaakiem projektiem par lapelju stanceeshanu varetu buut iemesli, kaadeelj tie neveelas lieku publicitaati? ja uztrauc sludinajuma epasts - sazinamies personiigi, buus i cits epasts, i 'ar cienju, vaards.uzvaards';

2. kad juus, kungi, aizejiet uz kaadu kantori straadaat, juus kaut ko rubiijiet par taa finansu situaaciju, tuvako naakotni? NEKO. jums ir amaniiga iluuzija, ka ofiss, u.c. IIREETAS lietas [prieksnieka X5 ieskaitot] ir stabilitaates/paarticiibas rezultaats/apliecinaajums;

3. ja kaadam no jums buutu kas raadaams, pontu/apliecinaashanaas peec es buutu taadu CV sanjeemis, lai beigaas sanjemtu lepnu atteikumu, sak - nav gana liels atalgojums, darbs nudnijs, veel kas. bet, nav jau ko paraadiit.. ponti bez seguma :)))

Link to comment
Share on other sites

1. uztaisi soliidu epastu, like - [email protected]

2. aizsuuti solidu veestuli, kas saakas ar 'labdien', un beidzas 'ar cienju, vaards.uzvaards'.

3. saliec pieturziimes, options ieliec pieprasiijumu pec delivery report

 

Ja 20 cilvēki gribēs to uzzināt, tad 20 cilvēkiem būs jātaisa e-pasts, jāraksta vēstulē, utt. 20X15min= 300min notērēta programmētāju laika, kamēr, iemetot īsu jautājumu un saņemot atbildi, šis laiks tiek ietaupīts.

Vajag taču padomāt arī par sabiedrību ;)

Link to comment
Share on other sites

postēt useless bullshitu forumā - 5 minūtes tava laika un 1 minūte laika no tā, kas to izlasa.

vajag domāt par sabiedrību.

 

man ir tikai viens jautājums - visi pelna tādu $$$, tādu ... kur laiks darba laikā postēt forumā ?

Link to comment
Share on other sites

Mans darba process:

- work:

- pastraadaaju kaadas 30-60min (atkariibaa cik interesants/sarezhgjiits)

- paskatos random lietas (ietver sho forumu) kaadas 5-10min

- goto work;

+ ne vienmeer esmu noslogots taa kaa var sanaakt dienas, kad jaadara nav gandriiz nekas...

 

Taads ir mans staasts ^_^

Link to comment
Share on other sites

es laikam esmu vienīgais, kam todo liste ir pāris mēnešus uz priekšu :)

es reizi stundā izeju uztaisīt tēju / uzpīpēt lai ķermenis neatrofējas sēžot :)

 

Nū, man, piemēram arī ir ko darīt mēnešus uz priekšu, tikai man nav tāda gribasspēka sevi piespiest nonstopā kapāt :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 10 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...