Jump to content
php.lv forumi

darba sadaļas offtopiks


Robis

Recommended Posts

  • Replies 357
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dīvaini tev salīdzinājumi.

no tualetes es gūstu apmierinājumu.

bet uzrakstot vēstuli, man no tā ne silti ne auksti. un pie tam vēstuli jāraksta gandrīz katru reizi jaunu (atkarīgs no darba, kur gribi iekārtoties).

 

v3rb0, man tas nav 30 min., man tas var aizņēmt stundas, tad vēl jāaizsūta kādam pielabot. latviešu valoda man ir tikai trešā valoda

Edited by nemec
Link to comment
Share on other sites

LOL, kā diez jums patiktu, ja pārtikas veikalos visas cenas būtu jāprasa pie kases?

Kas i? Izvēlējies produktu un tad ej pie kases uz paprasi, ja nepatīk cena, nes atpakaļ.

 

 

Cienīsim otra laiku un lūdzu norādīsim iespējamo samaksas intervālu.

Vai arī tas ir tik zems, ka kauns to publiski izlikt?

Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

Ja jau ar līdzībām tad līdzībām - ja tev piedāvā haltūru, tad tu arī uzreiz spēj pateikt aptuveno cenu par to, pat neiepazīstoties ar tā specifikāciju utt ? Ar to domāju - arī darba devēji negrib saukt konkrētus ciparus, nezinot kādi darbinieki pieteiksies. Protams, var jau nosaukt intervālu, bet vai no "400-1000" ir liela jēga ? :) Manu prāt, tas ir tas pats, kas nepateikt neko.

 

Bet nu vispār jau es atbalstu apmaksas pieminēšanu sludinājumā - bet nepārdzīvoju, ja nav.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Savukārt es tikai brīnos, ka tu nevari mierā likties. Laikam neapzinies, ka tukšu vārdu rakstīšana vienā forumiņā nemainīs lietas būtību ne par mata tiesu. Ja gribi ko mainīt - tad rādi to ar savu attieksmi, ar darbiem, nevis ar vienas un tās pašas tēmas kulšanu visos topikos.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...