Jump to content
php.lv forumi

Paypal donation


Prova1ver

Recommended Posts

Labdien, man vajag skriptu ka daudziem trakeriem(bet trakeris man nebus) kur var ziedot ar paypal palidzibu, es nezinu cik ailes tur parasti ir, bet man vajag ari ailiti kur ieraxta niku un paroli. Nu cilveks samaksa lai pieklutu klat ftp serverim. Varbut kadam ir kaut kads tam lidzigs skripts pc. Paldies

Link to comment
Share on other sites

Prova1ver --> visam norekjinu sistemam PayPal E-gold e-mony utt... ir 100% izstradata norekjinu sistema -->

pamats ir sads :

1.Pieregistrejies vinju lapa

2. peisaki pakalpojumu kads tev bus vajadzigs

3. Vinji APSKATISIES TAVUS PIEDAVATOS PAKALPOJUMUS !!!

 

4 ja tie atbildis vajadzigajiem kriterijiem -> stabila lapa, Pakalpojumi atbilstoshi Likumdosanai utt...

tad tev tiks dota iespeja uzgeneret HTML formu UN 'Sertifikatu' (SHTML utt sakaru nodrosinasanai utt..)...

talak formu ieliec sava lapa... NEKO NEMAINOT !!! (nu HTML and CSS jau mainit var) viss ...

---

isuma tas arii viss....

----

Pamata aiskersanas sanak ar 3 punktu.... (parsvara netiek akcepteti subdomeni (iznjemums ja tas pakalpojums ir gana plash...)

Netiek akceptei Frivarie Hostingi utt...

---

A nu jaa tev Jabut Bankaa Rekjinam ar KREDIT karti , nevis DEBET...

-------

VISA // nevis VISA electron

MasterCard

AmerikanExpres...

-----

Jabut pietiekamam apgrozijumam dotaja konta VAI ilgstosam vinju firmas klientam...

-----------------------------

Tas taa iisumaa...

P.S. nu jaa un jasak protams ar vinju INFO izlasishanu un SAPRASHANU .....

Link to comment
Share on other sites

A kāds Paypal donations ir pakalpojums?

Pakalpojuma tak nav nekāda.. cilvēki var "ziedot" man kautvai tikai tāpēc ka es esmu ne tā? :)

http://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=p...e-intro-outside

 

Nekādiem apgrozījumiem vai ilgstošai klienta esamībai afaik nav jābūt..

Par opcionāliem formas laukiem var palasīt šeit https://www.paypal.com/us/cgi-bin/webscr?cm...ns_help_outside viņi sen jau to visu ir uztaisījuši..

 

 

 

Konkrētais gadijums gan, manuprāt, vismaz LV robežās vienkāršāk ir risināms ar maksas SMS .. reti kuram tīnim ir kredītkarte ;)

Link to comment
Share on other sites

Nekādiem apgrozījumiem vai ilgstošai klienta esamībai afaik nav jābūt..

Tas gan vairak bija domats no Bankas gala.....

ja tev konts buus tiko uztaisiits tad var buut problemas ar kartes verifikaciju...

Es nesaku ka buus Obligati, bet VAR but..

 

Piedevam tas bija visparinats... --> katra no firmam (PayPal , E-gold utt... skatas savadak ....)

(par to ka negrib dot to pakalpojuma pardosanu Saubigam lapam --> fakts .... ja varesi pieradiit ka esi Stabils Bankas klients (pietiekami ilgs firmas //Paypal etc...// klients tad gan var viskauko sarunat)

----

Bet vispar tas viss ir novienkarsots liidz minimumam.....

 

---

P.S. No PayPal Latvija nav iespejams sanjemt skaidru naudu ... (varbut kautkas pedejaas nedeljas ir mainijies, bet vel menesi atpakalj nevareja...)

-- vinji gan pariet uz Eiropas klientu apkalposanu (skjiet ka Niderlande.....)... ta kaa Domaju sii problema laika gaita tiks atrisinata.....

Link to comment
Share on other sites

Roze --> ne rakstu kaa ir...

banka var vienkarshi neiedot Kreditlimitu .... Lidz ar to .....

Kad banka bus parliecinajusies par tavam iespejam segt kreditu tad jau ir cita runa...

(kautvai paris meneshus apgrozijums kontaa...)

--> nebus kreditlimita --> nevaresi vereficet (apstiprinat) karti --> nebus kartes nevaresi Pilniba izmantot PayPal ...

Viss...

----

protams ir Ljoti daudzkas atkarigs kada banka utt....

P.S. Saja gadijuma Es runaju par tiem Elektroniskajiem norekjiniem kam Nepieciesama KREDITKARTE ....

edit: kapec es saku par KREDITKARTI --> taa nepiecieshama pilnvertigiem darijumiem i-neta .... (Kreditkarte pierada tavu maksatspeju ... )

Nelieliem pirkumiem der arii VISA electron (faktiski debetkarte) ....

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...