Jump to content
php.lv forumi

valid lapa


ViszinisA

Recommended Posts

ViszinisA, teorētiski arī ātrād strādā, jo pārlūkam tavā kodā ir jālabo kļūdas ;), bet nu tas ir ļoti teorētiski, bet vispār labums tāds, ka valids kods ir tīrāks, saprotamāks. Nevalidam kodam arī lielāka iespēja sākt gļukot uz nestandarta pārlūkiem vai jaunākām pārlūka versijām.

Link to comment
Share on other sites

valids kods ir tiiraaks...

mjaaa bet man neinteresee html kods ko dabuu users

useram ir grafiskaa vide un vinjam nav jaalasa html kods :) nau jau nekaads bots

kods kas ir ieksh php ir tiiri labi saprotams, vismaz man

 

ir iespeeja glukot, bet negluko pagaidaam :D

 

izlasiiju to articli, tas pats ko andrisp uzrakstiija...

 

lab varbuut kaut kad izlaboshu ja uznaaks veelme

Link to comment
Share on other sites

Tas nosaka, kāds meistars tu esi. Cik dauz seko līdzi jaunākajām tendencēm IT sfērā, cik ātri tās apgūsti un vai māki pielietot praksē. (te neiet runa par tiem, kas X reizes pārlabo lapu, lai dabūtu valīdu)

 

Tas ir tikai viens no labumiem. Pats personīgi jūtos gandarīts par labi paveiktu darbu, kas ir valīds un uz populārākajiem pārlūkiem strādā vienādi.

Link to comment
Share on other sites

kaads meistars esmu?

t.i. arii ja mana lapa straadaa labi...bet nav valiida.......es nekam neesmu deriigs un esmu ņūbs? nais

 

es esmu gandariits arii ja mana lapa nav valiida, bet tomeer straadaa vienaadi uz visiem paarluukiem...

skiet ka galvenais ir rezultaats, lai kaa arii tas buutu panaakts :p valiids-nevaliids, bet rezultaats ir

 

ko noziimee tendences IT?

tas w3 standarts tik daudz mainaas? katru dienus, kas jauns :D

Edited by ViszinisA
Link to comment
Share on other sites

ViszinisA, Toms ar tendencēm domāja vispārīgi nevis, ka katru dienu kāda jauna fiška nāktu klāt vai kas tamlīdzīgs.

 

Un nav jau tā, ka esi "ņūbs" - svarīgi ir vērtēk koda tīrumu un loģiskumu. Tas, ka kaut kur kaut kas ir nevalids, vēl nav noteicošais.

 

Kas vēl - "rezultāts" nav tikai tas, kā lapa parādās gala lietotājam. Ir vēl citi faktori - kaut vai tas pats, cik viegli šo pašu lapu pēc gada būs apdeitot.

 

Kav vēl #2 - veidojot nevalīdas lapas, tu bremzē pārlūku attīstību kā tādu. Tu zināji, ka lielākā daļa laika pārlūku izstrādātājiem aiziet visu plānojot un izstrādājot tā, lai tava līkā lapa rādītos arī jaunākajā pārlukā versijā pareizi (tā kā tu to esi iedomājies) ?

Link to comment
Share on other sites

Gandrīts esmu es. Katram savs gandarījuma "levels".

 

Un neesi "ņūbs". Vienkārši es uz Tevi skatītos mazliet savādāk. Tas ir līdzīgi kā latviešu valodas translita rakstītāji, kas neievēro pieturzīmes pret tiem, kas raksta ar mīkstinājumzīmēm un korekti. Visiem saprotams, bet "imidžs" ir cits.\

 

Jā, w3c nemainās katru dienu, bet joprojām 95% koderu par to nav lietas kursā.

 

EDIT: andrisp jau pasteidzās.

Edited by Toms
Link to comment
Share on other sites

Kav vēl #2 - veidojot nevalīdas lapas, tu bremzē pārlūku attīstību kā tādu. Tu zināji, ka lielākā daļa laika pārlūku izstrādātājiem aiziet visu plānojot un izstrādājot tā, lai tava līkā lapa rādītos arī jaunākajā pārlukā versijā pareizi (tā kā tu to esi iedomājies) ?

 

 

 

un nafig vinji to dara? :D

vinji bremzee w3 standartu pienjemshanu :p

ja es redzeetu, ka man, kaut ko neraada pareizi, tad es pacenstos uztaisiit pareizi un beigu beigaas traapiitu w3 standartaa...

 

a tagad kad parluks raada taa kaa es gribu man nekrata w3 standarts :)

 

 

stulbie paarluuku developeri xD [atradu uz ko nogaazt visu vainu]

 

lab aizmirstam... jau sen atbildeeja uz manu pirmo jautaajumu :))

Link to comment
Share on other sites

un nafig vinji to dara? :D

vinji bremzee w3 standartu pienjemshanu :p

ja es redzeetu, ka man, kaut ko neraada pareizi, tad es pacenstos uztaisiit pareizi un beigu beigaas traapiitu w3 standartaa...

 

 

Padomā kas notiktu ar visiem kantoriem kas nodarbojas ar mājaslapu izstrādi, ka daudz maz visi klienti grieztos pie viņiem uz teiktu "Man lapa vairs nestrādā, salabojiet!".

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...