Jump to content
php.lv forumi

xml


Recommended Posts

Nū, vajag man palaist vienu figņu, kurai vajag xml atbalstu itkā meklēj, noņēmu ';' no

extension=php_xmlrpc.dll

un tanī brīdī, kad restartēju lighttpd man izmeta -

PHP Warning:  PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/lib/php5/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20060613/php_xmlrpc.dll' - /usr/lib/php5/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20060613/php_xmlrpc.dll: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0
PHP Warning:  PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/lib/php5/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20060613/php_xmlrpc.dll' - /usr/lib/php5/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20060613/php_xmlrpc.dll: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0

 

tātad man uz servera nav vajadzīgais 'dll's'? kur lai viņu izrauju? emergojot kāds jauns useflags vajadzīgs?

Link to comment
Share on other sites

bubu, vnk nodēvēju viņu par 'dll'u'.

 

Val - nē, neatrodās, tādēļ noteikti met to erroru, bet atkal, kā, lai es dabūj vajadzīgos failus? Iepriekšējās reizes emergojot to paku man viss novilkās, tagad trūkst visādi papildus ekstenšeni

Link to comment
Share on other sites

Nu sazin, ko tie nūbi raksta ini failā... tur tak visādus brīnumus var ierakstīt :)

Vajadzēja skatīties uz PHP Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/lib/php5/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20060613/php_xmlrpc.dll' - /usr/lib/php5/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20060613/php_xmlrpc.dll: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0

kas norāda ne uz WIN, jo tam nav /usr/lib/...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...