Jump to content
php.lv forumi

jauna diskusija


Recommended Posts

diskusija sauktos kļūdu paziņojumi, kur katrs topiks buutu kaa kljuudas pazinjojums piemeeram:

 

Parse error.

Not valid mysql resource.

utt

 

un peec tam padiskutee kaa sho erroru atrisinaat.

 

varbuut taadaa veidaa tiktu mazinaati stulbij jautaajumi - kur man te ir kljudua?

Link to comment
Share on other sites

diskusija sauktos kļūdu paziņojumi, kur katrs topiks buutu kaa kljuudas pazinjojums piemeeram:

 

Parse error.

Not valid mysql resource.

utt

 

un peec tam padiskutee kaa sho erroru atrisinaat.

 

varbuut taadaa veidaa tiktu mazinaati stulbij jautaajumi - kur man te ir kljudua?

nebūs bik par traku?

Link to comment
Share on other sites

manuprāt, saprātīgam coderim kļūdu paziņojums ir pats sevi izskaidrojošs, nevis tā kā meitenēm: " Ja tu nezini, par ko es esu uz tevi dusmīga, tad es nu tev to droši neteikšu!"

Nebūt ne obligāti, vēl tagad ar šausmām atceros kā mēdzu no hl izlidot ar messageboxu "ERROR: NO_ERROR", ko es ar to gribu teikt - ne vienmēr var (pats) atrast kas to eroru izraisa un ne vienmēr tas paziņojums ir cilvēkam saprotams.

 

Atpakaļ pie topika, manuprāt tāda tēma būtu viens ļoti noderīgs pasākums.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Es gribēju paintresēties par php manuāli latviešu valodā!!! Atceros apm. pirms mēnesi jb4 ar Rozi runāja, ka tūlkos. Gribēju zināt cik tālu ir tikuši, vai nav apstājies?

Link to comment
Share on other sites

Nevajaga taisīt to ar visiem papīriem, var takš prosta paņemt iztulkot galvenās f-cjas un funkcijas. Bet nez vai tā tulkošana palīdzēs! Labāk būtu to pārvērst cilvēcīgā valodā ar pāris piemēriem iz dzīves.

Link to comment
Share on other sites

Tu laikam to pārvērst cilvēcīgā valodā saprati, ka vajag pa latviski? Cilveciga valoda nav ne latviešu ne angļu valoda, bet tādā, kur nav daudzi svešvārdi (angļu valodā ir tāds termins Simple language) un cilvēkiem ar loģisko domāšanu saprotama.

 

Saprati manu domu? :D

Link to comment
Share on other sites

Piekriitu, ir atsevishkjas situaacijas, kad iesaaceejam saprast, ko noziimee attieciigais kljuudu pazinjojums ir gruuti... bet vai tam vajag atsevishkju sadalju, shaubos... taapat tachu var posteeet ieksh php un php...

Link to comment
Share on other sites

Tu laikam to pārvērst cilvēcīgā valodā saprati, ka vajag pa latviski? Cilveciga valoda nav ne latviešu ne angļu valoda, bet tādā, kur nav daudzi svešvārdi (angļu valodā ir tāds termins Simple language) un cilvēkiem ar loģisko domāšanu saprotama.

 

Saprati manu domu?  :D

Piedodiet man..

Bet nah*$ taadam cilveekam jalien ieksh programeeshanas?

Es veel saprastu kodeet ieksh asamblera mashinodos, bet php jau taa ir vairak vai mazak logjiska human readable valoda un kljuudu pazinjojumi ir pashskaidrojushi - kaa arii eksistee manuaalji, faqi utt..

 

Nekljuusim nu paaraak siikumaini.. Lasiitprasme un minimaalas anglju valodas zinaashanas ir obligaatas - manupraat php.lv uzdevums nav aizstaat aabeci (bet gan taadiem kas burtus zin pashi un kopaa lieko sanaak visaadi briinumi) - no offence.

 

Kas attiecas uz tulkoshanu esam palikushi uz taam pashaam tehniskajaam probleemaam.

Link to comment
Share on other sites

Nu tev laikam būs taisnība, jo esmu vēl skolā mazliet programmējis visualbasic un pascal, bet php tomēr ir pagaidām vieglākā un saprotamākā valoda! Nu bez angļu valodas nu ne kādi nevar sākt mācīties kādu no programmēšanām.

 

Apmēram pirms dažiem mēnešiem, kad vispār neko nezināju par php - vot tad es ļoti gribēju kaut būtu kaut kas latviešu valodā par to, jo tomēr tos principus kā tas viss strādā vieglāk būtu saprast latviski. Bet tagad man personiski vienalga, man pietiek ar to kas ir angliski, lai turpinātu php.

Link to comment
Share on other sites

Njaa, tas skaic, ka bez eng zinaashanaam diezgan aatri iestaajas bezceris, ja gribas advanceeties.

A tev nešķiet, ka valodu mācības arī ir advancētība? Godīgi teikšu un uz dzīves pieredzes varu pierādīt, ka tikai ar lv nekur tālu dzīvē netiksi pat Latvijā.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...