Jump to content
php.lv forumi

Vajadzigi labi koderi


daulex

Recommended Posts

Hi,

 

Privatam uznemumam ir vajadzigi individi, kas ideali parzin javascript, php un mysql. Un var laiku pa laikam uznemties dazhadus projektus (uz doto bridi ir jauztaisa mysql datu baze ar simtiem tukstoshiem kontaktiem).

 

Shis projekts:

 

Ir jauztaisa datu bazi, kur butu iespejas:

  • lietotaju gruppas, piem gruppa "1" var redzet a,b,c,d.. gruppa "2" var redzet a,b,c.. vajadzes arii, lai varetu dinamiski taisit lietotaju gruppas un lai vinju "permissions" ari dinamiski varetu mainit, piem ja mums bija a,b,c,d,e, un pievienojam e un f, varetu customizet ko redz katra gruppa.
  • informacijas importeshana/exporteshana, piem jauns uznemums sak stradat ar doto kompaniju un mes varetu online pievienot jaunu informacijas kategoriju

tie ir tikai mazi piemeri, projekts ir nereali sarezgits un vajadzigo funkciju saraksts ir parak garsh, lai sheit to izpauzt. turpmak (pec tam, kad shis beigsies) bus turpinajumi un daudz daudz citu projektu, vecu projektu funkciju paplashinashanas, utml.

 

Man ir 2 nedeljas laika (sakot ar 12 novembri) un ls 400 lai sho projektu istenot.

 

ludzu rakstit uz: [email protected]

 

ludzu bez chata, offtopika, un nevajag man teikt ka man kkur ir gramatiska kljuda, jau neesmu 2 gadus lv valoda runajis.

 

Ja kadam liekas ka samaksa ir pa mazu, ludzu neko nerakstit un vnk darit kko citu, samaksa ir kada ir.

Link to comment
Share on other sites

Gudrītis :) Pats nevar, meklē kādu citu kas rausies viņa vietā.. Pārāk maz laika, pārāk daudz darāmā.

Pats necik sen sitā ieberzos, nevienam neiesaku! Lai pabeigtu projektu laicīgi, 40h laikā (pec kārtas) kodēju - tas ir veselas nedēlās darbs 2 diennaktīs. Ziniet ko, pēc tam gan nevienu haltūru vairs neņemu - pietika atliektiem galiem. Nav ko mocīties ar tādiem kapeiku pisējiem

Link to comment
Share on other sites

Ir 3 vārdi - "labi, ātri, lēti" - izvēlies jebkurus divus no tiem un automātiski izslēdz trešo!

 

Būtībā nekas daudz nav pateikts par to projektu, tikai to, ka tas esot nereāli sarežgjīts. Ja tas ir sarežgjīts tā, kas manā izpratnē ir sarežgjīts un tiešām tur ir tik daudz darba, tad 400 Ls ir daudz pa maz.... Sarežgjīti projekti sākas no 800 Ls uz augšu - vienalga kādam koderim, ka tik var to izdarīt...

400 Ls var prasīt par standarta mājaslapu, kurai nevajadzētu būt pārāk sarežgjītai...

 

Šai gadījumā cilvēks grib ātri un lēti, bet nebūs labi ;) Vai arī viņš grib gan ātri, gan lēti, gan labi - tad tas ir vienkārši nereāli! ;)

Link to comment
Share on other sites

kaa. velaties.. es tachu paprasiju, apmaksajums ir kads ir, shis ir labdaribas projekts, viniem nau daudz naudas, ja nevelaties stradat, vnk stfu un neko nerakstiet. es neprasiju jusu viedokli par cenu, bet gan prasiju vai ir kadi kas to daris...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...