Jump to content
php.lv forumi

PHP redaktors ar normālu preview


Muadmin

Recommended Posts

  • Replies 31
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jā tieši to ar es patreiz novilku un ,ļoti labs izskatās kaut ar maksas, tik man prasa vienu interesantu lietu

 

 

PHP not installed

PHP interpreter was not found.

 

Please install the PHP interpreter:

 

Download the latest PHP zip package (not the installer) from www.php.net

Unpack the downloaded package to some folder

Open Options -> Preferences -> Preview -> Script Preview

Click Web Server Settings

Enter the path to php-cgi.exe file (a part of PHP interpreter

 

izstāsti man kā iesācējam ko tas nozīmē, angliski es saprotu labi, tik nesaprotu būtību

Link to comment
Share on other sites

PHP neuzstādīts

PHP tulkotājs ne nokļuva.

 

Lūdzu uzstādiet PHP tulkotāju:

 

Piekraujiet visupēdējā PHP brakšķēšanas paku (ne installer) from

www.php.net

Sadaliet piekrauto paku pie dažas mapes

Atvērtās izvēles -> priekšrokas -> prove -> scenārija prove

Sunītis veba servera uzstādīšanas

Ievediet ceļu pie php-cgi.exe faila (PHP tulkotāja daļa

 

 

http://www.acl.lv/index.php?part=translate&lng=lv

Link to comment
Share on other sites

PSPad, patik vina daudz veidigas iebuvetas fichas un ir par brivu.

Link to comment
Share on other sites

Parcik man nav problēmu ar failu uzmešanu uz servera, tāda (preview) funkcija man nav vajadzīga. Izmantoju Krievu radījumu PhpExpertEditor, patīk man viņš ar savu highlight, nevienam citam tādu neesmu redzējis, turklāt viņš arī savelk funkciju sākumus un beigas un vēl plus, ka viegli strādāt ar utf-8

Link to comment
Share on other sites

Tur jau ta lieta ka taisot, savādāk jau nav nepieciešāms, labi tas nu ta lielāka galvas sāpe man ir tāda spēles serverī pie reģistrācijas cilvēks piereģistrējas tik serverī ielogoties nevar jo gala pie paroles sanāk neatpazīstamas zīmes , ka to noverst?

Link to comment
Share on other sites

aapaac.. ku traki.. kaads preview vajadzigs!

 

Me laikam tad ir saspiedies.. kodee uz Notepad un spaida refresh pogu mozillaa [kuram vel esmu piinstalejis klat IETabs pluginu lai redzetu kadi kroplojumi kartejo reizi ir MS IE].. :)

 

Protams tad vajag pasham savu serveri un instaletu PHP... vismaz zem adreses http://localhost/ var testet! :)

 

Ja pasham sava, vismaz experimentala limene, servera nav un gribi viegli konfigurejamu serveri sev majas aptsakos.. instale Wamp5 :) Un Notepada vieta vari izmantot vienu no siem -->

PSPad

Notepad2

Notepad++

Bluefish

 

Laikam visi bija bezmaksas!

Link to comment
Share on other sites

Ar redaktoru viss kartība, lielākā problēma ir man liekas md5 , jo sanāk aptuveni ta no mājas lapas piereģistrējās a galā acc softs parāda lietotājvārdu viss ok a parole greiza aptuveni izskatās tā ( ????????|) , nu šādi simboli, kā to novērst?

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...