Jump to content
php.lv forumi

Jociiga probleema ar strrpos


Bunkertor 7

Recommended Posts

Sveiki!

Shodien sastapos ar ljoti jociigu probleemu. Kad skriptu palaizh uz UNIX servaka, izmet erroru Warning: Wrong parameter count for strrpos()

Kad skriptu laizh no WIN servera, viss ir pilniigaa kaartiibaa.

Aizgaaju uz php.net un desmit reizies paarlasiiju rakstu par strrpos, lai paarliecinaatos, ka tam tieshaam ir triis parametri - apluukojamie dati, mekleejamais objekts un charakters, no kura ir jaasaak mekleejumi.

Meeginaaju to pashu uzrakstiit ar variabliem, bet atblide taa pati. Varbuut kaadam ir idejas?

$endstop = strrpos($parts,".",250);

$endstop = strrpos($parts, $needle, $offst);

Link to comment
Share on other sites

As of PHP 5.0.0 offset may be specified to begin searching an arbitrary number of characters into the string. Negative values will stop searching at an arbitrary point prior to the end of the string.

 

Uz tā UNIX servera visticamāk ir vecāka versija.

Link to comment
Share on other sites

Uz tā UNIX servera visticamāk ir vecāka versija.

 

Paldies. Tev taisniiba (kaut kaa es par to nemaz nebriinos :) ).

Piezvaniiju hostam, man pateica, ka principaa visiem staav 4.3 versija, paprasiiju vai tad nevar man to pieciiti iedot, shie saka - Nikakih problem. Kaut kas taads toch tikai Krievijaa ir iespeejams :D

Link to comment
Share on other sites

Tas izskaidrojams tikai ar vienu - "kamēr klienti nepukst, uz servera neko nemaina", jo reāli pieredze rāda, tad servaks tiek upgreidots, tad dabū daudz `nepamatotas` problemas....

 

PS: un vispār, kad liec uz hostingu skriptus, pamēģini vispirms pie sevis palaist ar tādu pašu versiju, kas uz servera.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...