Jump to content
php.lv forumi

I-veikals..


mach1ne^

Recommended Posts

Nu skatoties ko tu sauc par ievadi:

Ir plikā text ievade ar milzum parametriem (meklēt vēl papildus linkus, bildes) un beidzās ar vienkāršu CSV importu.

Šito darbu pat mājās var darīt.. tā kā nedomāju, ka daudz tur var nopelnīt. Atkarīgs no tā cik daudz jāvada. Es nedotu pat 100Ls (uzturēšana).

 

Es iedotu papilddarbu grāmatvedei, attiecīgi algu paceltu :)

Link to comment
Share on other sites

Eu puis, nesalīdzini intelektuālo darbu (tam ir daudz jāmācās, daudz jāpraktizējās un jābūt ar galvu) un parasto `tehnisko` darbu - klabināt tekstu nu nav tik smags darbs, turklāt labi ja 100 jaunas preces mēnesī parādās.. 3 preces dienā grūti ievadīt !?

Link to comment
Share on other sites

Es iedotu papilddarbu grāmatvedei, attiecīgi algu paceltu :)

grāmatvede tajā pašā dienā iedotu Tev atlūgumu vai vismaz sāktu bļaut ka dod taskus, kas nav amata aprakstā :)

un neba tāpēc mācījās visu grāmatvedību, lai par kaut kādiem +100 latiem vēl ņemtos ar textu bakstīšanu formās.

Link to comment
Share on other sites

martins256, tu ko domā, ka informāciju kāda no tiem inet veikaliem raksta kāds no boot.lv vai zparks.lv tehnoloģiju apskatniekiem ? :)

 

Lab lab - protams, kaut kādai izpratnei ir jābūt, kur kas jākopē, bet reāli tas ir parasts kopēšanas darbs. Nekas nav jāzin īpaši.

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

tieši tā.. turklāt visas preces tāpat tiek ņemtas no GNT/ELKO [PC daļām] (kuriem īstenībā ir online servisi sinhronizācijai).

Pārējais viss - ražotāja lapā - daudz maz visu preču ražotājiem ir normāls katalogs.

 

v3rb0, iet runa par pārs precēm dienā... (es nerunāju par sākotnējās `nulles` DB izveidošanu).

ja tomēr iet par sākotnējās infas savadīšanu - atkarīgs no interfeisa un datu apjoma - fiksēts cipas karoče.

Link to comment
Share on other sites

shadu darbu jau var uzticet arii cilvekam no malas.....

pat ja datu apjoms ir liels , taapta tas ir gabaldarbs (katras preces ievadishana fikseta cena... un basta...)

 

v3rb0 --> neticu ka kaads ipashi attektos no 100LS menesii ja dienaa jaievada 0-5 precem, varbuut meenesii tik kadas paris 10 + biskji japiekorigjee vecaas...

Link to comment
Share on other sites

no kurienes pieņēmums ka pāris preces? jautājums bija par preču ievadīšanu internetveikalā, bez jebkādām norādēm par to cik preces, man atkal fīļing ka liels veikals un daudz preces :)

Edited by v3rb0
Link to comment
Share on other sites

no kurienes pieņēmums ka pāris preces?

Jo jautajums bija CIK LIELA ALGA MENESI ..... tatdad darbs VISMAZ paris meneshiem....

njemot veraa to ka pamatdatus var ievadiit 1-2 meneshos (pie paliela datu apjoma) .... secinajums .... ka taa ir datu papildinashana.....

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Tātad:

1) Biju domājis, gan sākotnējās DB ievadas laikā alga. ( Vislabāk, laikam, jau būtu par katru preci k-kāda konkrēta samaksa!? )

2) Gan turpinājumā, ieliekot pāris preces ~100, un palabojot vecās.

Edited by mach1ne^
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tas darbs tak absolūti nav grūts, tur vienkārši vajag koncentrēties... Ja veikalniekam ir visu preču apraksti, cenas (kam viņam arī jābūt), fotogrāfijas - kur problēma savadīt? martins256 - nejauc nolaidību ar darba cenu - tam nav nekāds sakars! Ja esi uzņēmies darbu, viņš tev arī jāizdara tā minimālajās prasībās vienalga par kādu summu!

Protams, ka jāievada visas preces pareizi - nosaukumi un fotoattēli - kas šīs bildes, aprakstu, nosaukumus gādā - kurš speciālists - tas pats atbild par pareizību, ievadītājam tie visi jāievada precīzi! Tā kā darbs ir uz koncentrēšanos, tad tiešām vislabāk būtu vai nu apmaksāt pie tā pavadītās stundas, vai arī par katru preci noteiktu cenu. Vislabāk manuprāt, par katru preci noteiktu cenu maksā ievietotājam un tad atbildīgā persona pārbauda par noteiktu cenu, vai viss atbilst...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...