Jump to content
php.lv forumi

Layouts


maxi

Recommended Posts

  • Replies 31
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mnjā.. jau pamanīju. Pat liekas, ka agrāk ar ko tādu jau biju krāmējies un tas arī bija tas, kas toreiz lika ņemties ar tabulām un aizmirst par div'iem. :)

Daudzi jau noblamē tabulas, tapēc gribējās kaut ko savā dzīvē mainīt :D

Kādas citiem attiecības ar table vs div's ?

Link to comment
Share on other sites

Nav nevainas, thanks for asking ;)

 

Bet vispār tava ideja par staipīgo viduci, bet fiksēto kopējo platumu tāda dīvaina. Esi pārliecināts, ka tas ir vajadzīgs ?

Jep. Labajā pusē meņucis, kreisajā pusē otrs meņucis + banneri`n`shit. Vidējai kolonnai jāstiepjas tādēļ, lai pielāgotos usera ekrāna platumam. Doma ir, ka lapai jāstiepjas pa 100% horizontāli.

Ok, laikam nav ko te lieki tērēt laiku un jātaisa kaut kāda daļa ar tabļičkām, pārējo ar DIV'iem.

 

Paldies visiem par atbildēm ;)

Link to comment
Share on other sites

maxi --> dazreiz ar tabulam var uztaisiit krietni aatraak nekaa ar DIV ...

it ipashi ja dizains nav stingri fikseets

+ uz visiem brauzeriem straadaas vienaadi

+ koda izveidoshanas /uzrakstiisana ir krietni aatraaka..

 

- ja sarezgjits dizains tad rodas problemas

-----

bet visu apvienojot var panaakt ljoti labus rezultaatus...

 

izmanto tabulu kaa kontenieri diviem....

nebus problemu ar staipishanu....

edit: a par to ka tas nav moderni utt... taa ir Religija nekas vairaak......

katrai konkreta lapai jaizmanto savs risinajums... izskatot Visus iespejamos risinajumus un izveloties optimalo ..

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Nu ko tu uzreiz nesaki, ka kopējais platums būs 100% no pārlūka platuma ?

 

Ja 100% platums, tad vari izmantot, piem., šādu: http://www.glish.com/css/7.asp , tikai galvenā viena wrapera vietā izmantot divus wrapus - vienam norādīt backgroundu, kas atkaartojas tikai gar kreiso malu, bet otram tikai gar labo malu. Tādā veidā simulējot 100% height kolumnas.

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

Kāda atšķirība, 100% platumā, vai jebkādā platumā? :)

Es jau minēju, ka gemarojus negribu savā lapā (kas attiecas uz to wrapu) :) ..iesāku jau pamatu ar tabulu, būs okei! Paldies par ietiekumu, bija jau šitas eksemplārs apskatīts.

Link to comment
Share on other sites

Vot redzi ir gan atšķirība.

 

Ja tu saki, ka vidējās kollonas platums ir mainīgs, bet kopējais platums ir fiksēts, tad tas nozīmē, ka kaut kā jāpanāk, lai sānu kollonas atkarībā no vidējās arī maina platumu. Tā tu arī sākumā teici vislaik. Un tā uztaisīt ir diezgan neiespējami ar CSS. Nu vismaz es neesmu neko tādu redzējis.

 

Bet ja īstenībā tev vajag parastu 3 kolonu fluid layoutu, kur abas sānu kolonas ir fiksētas platumā, bet staipās tikai viducis, tad tas jau ir pavisam kas cits! Un tādu piemēru un risinājumu ir ziljons.

 

 

Un divi vienādi wrapi vēl nav saucams par gemoroju ;)

 

Bet nu dari kā zini.

Link to comment
Share on other sites

Īsti gan nesapratu Tavu domu (varbūt pats nepareizi kaut kur esmu izteicies). Katrā ziņā ir tā, ka labā un kreisā kolonna ir fixētā platumā (200px), vidus platums mainās atkarībā no ekrāna. Es nevaru uzlikt bildi, kuru atkārtojot pa Y asi, automātiski zīmētos divas vertikālas līnijas, jo atkarībā no ekrāna platuma, kopējā bilde mainītos diezgan krasi un neforši.

 

Pēc Tevis teiktā sapratu šādi:

 

<div id="punkts_200px_attaalumaa_no_labaas_malas">
 <div id="punkts_200px_attaalumaa_no_kreisaas_malas">bla bla bla</div>
</div>

 

..bet šāds variants mani neapmierina, tad labāk es jūzoju tabuļas-babuļas :)

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...