Jump to content
php.lv forumi

Iesaaceeji


Recommended Posts

es arii tieshi jau 3 dienas meeginu savest kaartiibaa shaada veida forumu. ieliku protams te paliidziibas kliedzienu. nekaveejoties moderators to izdzeesa. nu kruta. blje es nekad neiemaaciishos neko ja es nevareeshu maaciities. paldies, idioti brilljaini alus streebeeji, netiirie smirdiigie anektdoshu varonji - koderi!

 

citaats no www.php.lv: "Šī resursa mērķis ir apkopot PHP programētāju zināšanas un sniegtu iespēju gan iesācējiem, gan arīdzan profesionāļiem gūt atbildes uz sevi interesējošiem jautājumiem vienuviet."

Link to comment
Share on other sites

:wacko:

 

Man jau patiik foruma lietosanas nosaciijumi - bljaaviens, besii aaraa sitie tulkotie noteikumi, un vispaar, rodas iespaids, ka php programmeetaajs ir taads diivains radiijums, kurs pa daljai veic google funkcijas, un vinjam visu laiku uzmaacaas mazie php radiijumi, kuri veel nav sasniegusi guru statusu...

 

Nevar vienreiz izveidot normaalu forumu, kur tauta relakseeti vareetu apspriesties par php teemu, bez visaadiem stulbiem noteikumiem?

 

iAuto ir (vismaz bija) normaals forums - var normaali ar vechiem apspriesties par teemu, nebaidoties, vai jautaajums ir jau uzdots, vai nee, nemaz nerunaajot par kaut kaadiem citaadaakiem idiotiskiem nosaciijumiem.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...