Jump to content
php.lv forumi

MySQL funkcijas neizmantojot WHILE


Bunkertor 7

Recommended Posts

Sveiki!

Atduuros pret pavisam jociigu un droshi vien beernishkiigu probleemu.

Mysql_fetch_array funkcija pati par sevi izdod tikai pirmo rindinju. Respektiivi, ja es veelos visas naakamaas rindas, jaalieto WHILE utt... Shajaa gadiijumaa es negribu un nevaru lietot WHILE. Vai pastaav kaut kaada iespeeja apluukot MySQL tabulu kaa normaalu, parastu ARRAY un dabuut kaut ko shamliidziigu:

$result1 = mysql_query($query1);
$array1 = mysql_kautkaada_funkcija($result1) 

echo $array1[0];
echo $array1[1];
echo $array1[2];
echo $array1[3];

Man shito vajag taapeec, ka $array1[0] paraadaas vienaa lapas daljaa, peec tam naak pavisam kods nje-po-temu un peec tam kaut kur atkal uzpeld $array[1] utt.

Varbuut kaads arii var ieteikt kaut ko citu iznjemot php.net manuaali. Es diemzheel azerbaidzhaanju valodaa nelasu, lai kaa man to varbuut gribeetos apguut :)

Buushu pateiciigs par konstruktiiviem ierosinaajumiem un ne-paaraak-rupjiem uzbraucieniem.

Link to comment
Share on other sites

Nav tādas iespējas. Kāpēc gan negribi izmantot while? Uzraksti pats savu funkciju, kas to izdara un viss.

function fetchByAssoc($result) {
  $results = array();
  while($row = mysql_fetch_array($result, MYSQL_ASSOC)) {
 $results[] = $row;
  }
  return $results;
}

Link to comment
Share on other sites

Nav tādas iespējas. Kāpēc gan negribi izmantot while? Uzraksti pats savu funkciju, kas to izdara un viss.

Negribu taapeec, ka man tos rezultaatus nevajag vienu aiz otra, bet izmeetaatus pa visu lapu. Vienkaarshotam piemeeram njemsim kaut kaadu sitemap, kur kategoriju nosaukumi naak no vienas MySQL tabulas, bet failu nosaukumi pavisam no citas.

  • -category1 (pirmais array1 elements)
    subcat1
    subcat2 (shie rodaas pavisam no citaam tabulaam)
    -category2 (otrais array1 elements)
    utt...

Link to comment
Share on other sites

Mani apbrīno šitie koderi... vajag uzkodēt kaut-ko, ko paši nezin ko vajag...

A kā tu zini, ka tur vajag tieši otro rindu iekš tā $array[1] !? varbūt no $array[1] tiek sagaidīts, ka tas būs super-objekts

 

pirmkaart, neviens tevi neapbriino... nav tur nekaa ko apbriinot - parasts delfiins :D

otrkaart, es nav koderis :P es ir hudozhnjiks

treshkaart, es zinu ko man vajag. Pavisam shajaa tabulaa ir piecas rindas, viss ko man vajag ir pieci variabli, ko izmantot dazhaadaas lapas vietaas un lai nebuutu jaataisa piecas query vai kaut kas tikpat bezjeedziigs.

Tas vajadziigs taapeec, ka rindu nosaukumi vareetu ar laiku mainiities un es sho sitemap gribu pilniigi automaatisku - ja kaut kaadas izmanjas notiek datubaazee, lai tas momentaa atspoguljojas sitemapaa

Edited by Bunkertor 7
Link to comment
Share on other sites

es arii neredzu kur problema?

MakaTaNaw tacku pateica kaads risinajums..

kas nevari to rowu pardziit masiivaa?

un peec tam to masivu izmantot kur vien ievajagaas....

pie tam darbam ar masiiviem ir N-tas funkcijas....

--

//Varbuut kaads arii var ieteikt kaut ko citu iznjemot php.net manuaali. Es diemzheel azerbaidzhaanju valodaa nelasu, lai kaa man to varbuut gribeetos apguut :)

//

a laikam naksies....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...