Jump to content
php.lv forumi

Statistic uz mysql


p4F

Recommended Posts

Nu tur ir kods, kas izskatās, ka dara to, ko tu gribi. Kur problēma ?

 

Iekopē šeit arī kļūdas paziņojumu! (Ja tādi nerādas, tad PHP konfigurācijā (php.ini) ir jāieslēdz error_reporting).

 

Bet vispār tev tur kverijā trūkst pēdiņu:

mysql_query("INSERT INTO last_on (ip, req, uagent, date) VALUES ('$IP', '$req', '$uagent', '".time()."'");

 

Vēl arī ieteicams datus pirms liktšanas kverijā eskeipot ar mysql_real_escape_string()

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

andrisp -->

Lai varetu 'bombardeet' ar jautajumiem....

te ir taads barinsh tautieshu kas uzskata ka paarejiem vienkarshi ir pienakums palidzet vinjiem....

Un ja tas netiek dariits tad suuta niknas vestules , ar tekstiem ka redz vinjiem nabadzinjiem neviens nepaliidz....

---

man sad tad uz privato naak sadas vestules --> parsvaraa gan vinjas ignoreju....

Link to comment
Share on other sites

Kā lai izdara lai šis darbotos kad kautkaads ieej uz to ip.php vinsh seivojas bazē

Nu pirmkaart, man kaa ne-koderim, bet cilveekam, kursh grib vienmeer visu novienkaarshot (un par to parasti sanjem konstruktiivu kritiku no muusu cieniijamajiem kontribuutoriem)

shkiet, ka skripta beigas ir kaut kaadas ne taadas... kapeec Tu to kveriju netaisi kaa variablu? Kad es to tavu razhojumu notesteeju uz sava WIN servaka, tur vispaar nekas nenotiek... lai gan redzamu kljuudu nav

Es savaa statistikas skriptaa uztaisiiju shitaa:

$query2 = "INSERT INTO $statztable (
	timestamp,
	ip,
	page,
	referer
) VALUES (
	'$timestamp',
	'$ipaddr',
	'$req_uri',
	'$referer',
		);";
$result = mysql_query($query2, $db);

Redzi atshkiriibu? Kverijs tagad ir pavisam vienkaarshs un gruuti saputrojams :)

Bez tam, kaa Tu iesleedz to skriptu lapaa? Vinsh Tev kaa inkluuds vai ar JavaScript? Varbuut ar to ir kaut kaadas probleemas?

Link to comment
Share on other sites

varētu iedot privatā savu skype nicku man ljoti vajag

sitie man patiik ;)

edit: un peec tam visus kas ir tavaa skype sarakstaa peivieno catam kas reklamee tavu lapu :D vai arii kartejo CS serveri...

Laimiigs ka tiko valjaa no siis seergas...

(tiem kas pievieno pie reklam chatiem...)

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

sitie man patiik ;)

edit: un peec tam visus kas ir tavaa skype sarakstaa peivieno catam kas reklamee tavu lapu :D vai arii kartejo CS serveri...

Laimiigs ka tiko valjaa no siis seergas...

(tiem kas pievieno pie reklam chatiem...)

ja tiešām? es vēl ne vienu lielo čatu netaisījo un vēl ja es gribētu reklamēt savu lapu man ir partneri kas reklamees to un es CS webus netaisu es taisu ONLINE RPG GAME ja tādu zini!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...