Jump to content
php.lv forumi

paste.php.lv


Recommended Posts

par to ka rindinju parneshanu piekriitu ....

torrentz --> Ko tu ar to kodu gribeeji pateikt????????????

to visu vareetu uzrakstii stipri iisaak....

Ja // kaa jau bubu mineja /// izmantotu SQL iespejas par nokluseetajaam vertiibam......

P.S. bet taapat nesapratu kaada jega no 500 !!! tuksiem laukiem ieksh DB ...

Link to comment
Share on other sites

torrentz, manu prāt tu nepareizi glabā datus. Cik noprotu tā ir kaut kāda statistikas sistēma mobīlajiem. Es taisītu tabulu ar šādiem laukiem:

 

screen_resolution (varchar), camera (tinyint, tipa 1 - jā, 0 - nē), colors (varchar), cookies (tinyint), gzip (tinyint) un tā tālāk.

 

Tavs veids ir nefleksibls. Piemēram, ja telefonam būs kaut kāds nestandarta ekrāna izmērs ? Kur tu to liksi ?

 

Un, piemēram, kāda jēga no diviem laukiem cookiesyes un cookiesno ?

Link to comment
Share on other sites

ja par http://paste.php.lv/6024, tad skaitīt 10+ lauciņus pēc secības nerulz, saraksti viņus visu vienā hashmapā, lai sanāktu kaut kas kā $h['`fielda_nosaukums`'] = "'fielda vertiba, eskeipota ar visam peedaam'";

un pēc tam ar

sprintf('insert into table(%s) values (%s)', implode(',',array_keys($h)), implode(',',array_values($h)));

tiec pie sava kverija.

Edited by v3rb0
Link to comment
Share on other sites

es itkaa jau tiku galaa, kad serverim buus lielaaka noslodze tad arii kjershos optimizaacijai klaat (taa kaa neesmu dizhs programmettajs, naaksies luugt paliidziibu visdriizaak kaadam citam). skripts jau ir salabots un tas skripts ir tikai kaa piemeers :) http://wapcount.info te var apskatiities kaa tas izskataas dziivajaa :)

starp citu man ir doma ielikt papildus statistiku (mp3, video utt.), bet skriptam jaabuut tad baigi optimizeetam...

man ir telefona datubaaze un ja skripts neatrod user agentu datubaazee, tad vinsh tiek automaatiski pielikts ar default uzstaadiijumiem (noscreen,nocamera utt.) un peec tam es rokos netā un mekleeju informaaciju par konkreeto user agent ...

Edited by torrentz
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...