Jump to content
php.lv forumi

Datubāzes vienas un tās pašas, hosts cits


foxsk8

Recommended Posts

Lieta tāda, no viena servera pārmetu visu datubāzi uz otru. Viss ir vienāds, uz pirmo serveri viss charsets strāda, bet uz otro serveri nestrādā. Visi UTF-8 ir salikti, viss ir kā vajag. Uz jauno serveri vienkārši nerāda LV burtus. Nesaprotu, kas varētu būt par lietu, ja pilnībā viss ir vienāds.

 

Uz vecā servera mysql versija 4.1.10 uz jaunā 5.0.27. Varbūt, ka tas ietekmē to visu?

 

Vēl 1 lietu pamanīju, kas liekas jocīgi.

 

 

notepad utf8_general_ci

Total: 1 cp1251_general_ci

 

No kurienes tur CP1251, ja man tāda nemaz nav, un izmainīt laikam arī nevar

 

Kļūdas paziņojumu izmet šādu.

 

Illegal mix of collations (latin1_bin,IMPLICIT) and (cp1251_general_ci,COERCIBLE) for operation '='

 

Bet man nekur nav tas cp1251. Tā varbūt varētu būt servera vaina?

 

Tad nu tā atradu vainu pie (Global value) latin1, uz vecā servera, bet uz jaunā ir (Global value) cp1251. Laikam nāksies runāt ar jauno hostētāju, lai uzliek latin1. Bet diezvai viņš to darīs. :D

Edited by foxsk8
Link to comment
Share on other sites

Tad nu tā atradu vainu pie (Global value)

MYSQL sakot no 4.1 Pats vari noraadiit tabulu charsetu... Visticamakais ka ieprieks nebiji to izmantojis (uzticejies defoltajam..)

Hosteetaajs Neko nemainiss...

Risinaajums Ja pie parnesanas izmantoji SQL dampu (ko visticamak arii dariji ) tad --> izvedo 2 dam daljas , Data Only Un Structure only (par pedejas pareizrakstiibu saubos) .. 2 daljaaa buus tikai struktuura .... tur arii pieliec ka tabulas(u) kodejums ir LATIN1 palaid --> un peec tam palaid Datu Dampu...

---

Ar so vajadzeetu pietikt...

--

P.S. aa nu skjiet ka arii pasai DB vareja atseviskji pamainiit kodeejumu --> Bet to jau pats vari dariit... (ja vien ir visi GRANTI...)

Link to comment
Share on other sites

Tātad es tik nesaprotu kāpec viņiem jāliek krievu atbalsts cp1251. Uzmetu uz savu PC web serveri, tur viss ir ok, ar global value latin1, visu sql izpildu, un viss rādās kā vajag. Tāpēc vaina nebūtu iekš sql.

 

Hostings atsūtīja, lai lietoju

 

mysql_query("SET NAMES utf-8");

mysql_query("SET CHARACTER SET utf-8");

 

Bet tas jau neko man nedod.

 

Vienīgais, ko es saskatu, kad viņiem ir jāmaina tas cp1251 uz ko citu, savādāk būs jāatsakās. Hostings ir nano.lv.

 

Kādas ir Jūsu domas par šo. Varbūt kādam ir bijušas līdzīgas problēmas?

Link to comment
Share on other sites

Hostings atsūtīja, lai lietoju

mysql_query("SET NAMES utf-8");

mysql_query("SET CHARACTER SET utf-8");

Bet tas jau neko man nedod.

kaa peec nedod????

un tev pasam smadznju nav?????

mysql_query("SET NAMES latin1"); ???/ nestraadaa????

++ izlasi manu iepriekseejo postu un padomaa....

Link to comment
Share on other sites

Nestrādā, man jau viss ir uz UTF-8, tas teksts. Uzmetu uz savu PC web serveri, tur jau defoltā ir global value arī ir latin1. Viss ir kārtībā, viss iet kā vajag. Kāpēc man čakarēt savu DB, kur viss darbojās, ja hosts vainīgs?

Link to comment
Share on other sites

Nu man PC ir ok, pašreizējam hostam ir, un cik esmu aptaujājis citus LV hostus arī tiem ir ok, kā man der. Hmz kāpēc man būtu jāpielāgo ejoša DB, lai hostētājs domā par saviem klientiem, nevis klientam jādomā par hostētaju. Protams, ja hostētājam klientu velmes nav svarīgas, tad jā. Viss ir kā vajag. Ko tad man visu pielāgot uz cp1251, tā patās tur viss būs vēl lielākās auzās.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...