Jump to content
php.lv forumi

background-repeat : no-repeat; nedarbojas uz IE


cucumber

Recommended Posts

background-repeat : no-repeat; nedarbojas uz IE, pati lapa ir xhtml formata. Uz FF viss iet ka gribetos, bet uz IE neiet. Problema tada ka input'a backgorunda ir bilde, kurai vajadzetu neatkartoties, ta ari ir tikai uz IE kad teksts tiek savadits vairak, to bildi it ka pagruz nost un talak tekts rakstas bez bg, toties uz FF bilde paliek nekustiga.

Ka var panakt tadu pashu effektu ka uz FF?

 

piemers

http://files-upload.com/files/458826/test.rar

Link to comment
Share on other sites

ja tani faila aizmirstu </html> pielikt. To kludu var ieraudzit kad inputa tiek savadits daudz simbolu.

Edited by cucumber
Link to comment
Share on other sites

HTML, CSS te bildes arii te vai te vai arii visu te. Savaadaak es pat neskatiishos!

 

 

mana dirshanas kaare mani pieveica noka4aaju tavu kaku un apstiijos...

un noleemu uzrakstiit ka tev vajadzeetu... nonemt no-repeat tad arii uz ie 6 tev buus melns laukums neatkariig no teksta daudzuma es protams nezinu vai shii bilde ir taa ko tu meegini ielikt jo ja tu gribi melnu aizmuguri tad vienkaarshaak ir uzlikt taas kraasu nevis bildi...

 

 

#5 izlasi velreiz

 

kas attiecas uz tavu avataru tad mans ir daudz labaaks

Edited by player
Link to comment
Share on other sites

Inputam izmantoju tadu css

 <style type="text/css" media="all">
 .inpBut{
height			: 13px;
width			 : 90px;
border			: 1px;
color			 : #FFF;
font-size		 : 12px;	 
background-image  : url('./bilde.jpg');
background-repeat : no-repeat;
padding: 3px; 
 }
 </style>

Link to comment
Share on other sites

.css

  .inpBut{
height			: 13px;
width			 : 90px;
border			: 1px;
color			 : #FFF;
font-size		 : 12px;	 
background: none;
padding: 3px; 
 }
 .bck
 {
 background: transparent url('./bilde.jpg') no-repeat 0px 0px;
 }

.html

<div class="bck"><input class="inpBut" type="text" name="castleName" value=""  /></div>

ja tev teksts inputaa palielinaas, tad attieciigi un nobiidaas inputa backgrounds. un lai nerastos taadas probleemas, inputu jaaiegeerbj blokaa.

Link to comment
Share on other sites

novilku, paskatījos -> tu esi dunduks. man jau likās dīvaini, jo background-image jau ir ar paramatru no-repeat. tapēc ka bilde neatkārtojas tev arī bilde pazūd!

vai nu liec background-url un bilde atkārtosies mūžīgi vai arī background-properties: fixed;

Link to comment
Share on other sites

Bet uz ff ar parametru no-repeat viss strada ka vajadzetu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...