Jump to content
php.lv forumi

Request-URI too Large


Boldrix

Recommended Posts

Tātad man ir WYSIWYG editors es ar to izveidoju tekstiņu lielāku par 4K (vajag tik lielu) un tad postoju, bet web-serveris izmet kļūdu. Cik esmu sapratis tad tas ir Apache ierobežojums (LimitRequestLine ~4K). Bet tam LimitRequestLine ir nozīme neļaut parāk garus headerus.

Jautājums kā visērtāk man nosūtīt šo tekstu uz DB nemainot servera konfigurāciju.

Es jau daudz esmu googlojis, bet risinājuma pagaidām nav. help

P.S. Nēesmu profesionāls PHP programmētājs.

Link to comment
Share on other sites

Nočeko kāds tieši izskatās tas HTTP pieprasījuma headeris. Ja iekš viņa iet viss textarea saturs, tad forma netiek POST'ota. Pārliecinājies, ka <form> tagam ir method="post" pielikts klāt ?

 

(Priekš tā varu ieteikt FF paplašinājumu live http headers vai firebug).

Link to comment
Share on other sites

Pats galējs risinājums - dinamiski taisi laukus un sadali tekstu. tad posto.

 

onsubmit="split_text(this.teksta_lauks,'jauna_lauka_prefix');"

 

Uz servera atkal saliekot kopā

 

PS: LimitRequestLine attiecās tikai uz headera... POST dati tiek sūtīti kā RAW data aiz headeriem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Jautājums kā visērtāk man nosūtīt šo tekstu uz DB nemainot servera konfigurāciju.

Atbildu kaa slinkju slinkjis - viseertaak shaados gadiijumos vienkaarshi ieiet phpMYadmin un uztaisiit SQL kveriju. Respektiivi aizpildiit DB tabulas laukus manuaali. Tas protams ir risinaajums tikai taadaa gadiijumaa, ja shaada lieluma tekstu Tu ievieto reti.

Shis variants gan tikai aarstee simptomus, bet slimiiba paliek. Tev tas errors kaadreiz ieprieksh jau ir bijis? Kas Tev tas vispaar taads ir par padariishanu - nav uz WordPress baazes gadiijienaa?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...