Jump to content
php.lv forumi

css selector


Yahh

Recommended Posts

dzeltena tāpēc, ka tur uzrakstīts vispirms visu kas zem tr lilavu

tas tr td td nozīmē tos td tagus, kas ir zem cita td taga, kas atrodas zem tr taga, tur tāds vispār nau, bet ja kādā cellē būtu cita tabula ar td tagu, tad tas saturs ar būtu sarkans.

un beigās pateikts visus td, kas ir zem tr dzeltenus.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 31
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Izskatās, ka nezini CSS selektoru semantiku, Gray_Wolf, m?

A B C nozīmē visus C tagus, kuri ir zem B taga jebkurā dziļumā (arī ja pa vidam ir jebkurš cits tags), kuri ir zem A taga (atkal jebkurā dziļumā): http://www.w3.org/TR/CSS21/selector.html#d...ndant-selectors

 

Kā arī selektoru pielietošanas kārtība un prioritātes ir stingri noteiktas CSS standartā: http://www.w3.org/TR/CSS21/cascade.html#specificity

Link to comment
Share on other sites

ko tu tur player vaaries?

tu uzskati, ka atradi risinaajumu autoram. tava posta informaacija ir skaidra katram, kas ir saskaaries ar css.

pameegini piekaartot katram divam savu klasi, ja tev ir 500 shablonu un katraa pa 10 diviem, kopaa sanaak 5000. es to neiztureetu, bet tu droshi vien ka jaa, ja jau piedaavaa taadu variantu (var arii kaut kaa izparseet, bet tas taa pat nebuus dinamiski). taadu piemeeru ir daudz un taapeec prasaas neparasti risinaajumu.

autors skaidri un gaishi uzraksta probleemu, bet vinjam iedod kaut kaadus primitiivus piemeerus un suuta uz manualu.

Edited by nemec
Link to comment
Share on other sites

Es vāros???? Jā mans variants ir pareizs, teiksi nē? Autors nemāk css es viņam laipni un pareizi atbildēju uz viņa jautājumu, kurā nebija rakstīts, ka viņam vajagot, kādu programmēšanas risinājumu, kādu piedāvāji tu, kā arī es viņu nekur nesūtiju.

Link to comment
Share on other sites

bet tam ir ljoti maz sakara ar jautaajumu.

Tam ir viss tiešākais sakars ar jautājumu. Labākas atbildes nav un nevarētu būt.

peec kaa tu secini, ka autors nezina css?

Pēc viņa uzdotā jautājuma, jo nezinot klases, kas noteikti ir viena no css svarīgakajām pamat lietām, veidot labus un viegli modificējumus stilus būtu grūti.

varbuut viinjsh to zina labaak par tevi.

Nē, nezina.

Link to comment
Share on other sites

Man ir radies iespaids ka, ka player uzskata sevi par guru,

un jebkurš kas tā nedomā ir pret viņu .. ak jel.

 

 

Un tun neatbildēji uz jauntājumu, tikai iemeti gabalu koda, kurā nekas netiek izskaidrots.

Uz jautājumu tika atbildēts jau #2.

Link to comment
Share on other sites

pameegini piekaartot katram divam savu klasi, ja tev ir 500 shablonu un katraa pa 10 diviem, kopaa sanaak 5000.

 

nemec, un kur problēma ? Ja tie šabloni ir daudz maz vienādi (cik saprotu pēc tevis teiktā), tad taču Tu katru to šablonu neraksti ar roku ? Ja raksti, tad sistēma ir nepareiza jau pašos pamatos (Un pēc tam stailot to, izmantojot Javascript, jau nu ir pavisam stulbi). Ja tev sistēma ir tiešām dinamiska, tad nomainīt kaut kādiem div'iem klases nosaukumu nevajadzētu būt nekāda problēmai.

Link to comment
Share on other sites

nemec, un kur problēma ? Ja tie šabloni ir daudz maz vienādi (cik saprotu pēc tevis teiktā), tad taču Tu katru to šablonu neraksti ar roku ? Ja raksti, tad sistēma ir nepareiza jau pašos pamatos (Un pēc tam stailot to, izmantojot Javascript, jau nu ir pavisam stulbi). Ja tev sistēma ir tiešām dinamiska, tad nomainīt kaut kādiem div'iem klases nosaukumu nevajadzētu būt nekāda problēmai.

bet ir gadiijumi, kad nomainiit klases ir ilgs process.

ja tev vajag nomainiit visaam pogaam stilus, no defaultaa uz kaadu citu. un griezeejes nebija paruupeejies ierakstiit <input type="submit" class="button" />, bet atstaajis <input type="submit" />. to pogu lapaa ir ljoti daudz. mans gaajiens javascript, es neesu tas kursh meklees visas taas pogas.

vispaar gruuti man atrast piemeeru, kad pats tiksi uz taada, tad sapratiisi.

par javascript es tev pilniigi piekriitu, tas nav labaakais variants.

Edited by nemec
Link to comment
Share on other sites

#25 Cik tad reāli lapā var būt pogas ar input? Pietam var izmantot Search & Replace kā arī, ja veido pārdomātu css nekādām problēmām nevajadzētu būt.

Vienmēr var izmantot (parent, children) funkciju. Piemēram tu apsties ar firefox paplašinājumu, piemēram Firebug, Web development, lapas struktūru redzi, ka vajadzīgās pogas atrodas zem kaut kāda elementa, tālāk viss skaidrs....

 

CSS ir domāts, lai atvieglotu šo pasākumu tāpēc, problēma ir nepārdomāta css veidošanā.

 

#22 Es nēesmu guru, bet mēģinu par tādu kļūt.

Link to comment
Share on other sites

player, nemec jau domāja, ka viscaur saitā ir daudz inputi. Un iekš HTML ar search un replace nemaz tik viegli nav salikt fiksi un ātri visiem <input type="submit"> klāt klases (nomainīt veco klasi pret citu būtu vieglāk, bet pievienot klasi klāt elementam, kuram tā nav - diezgan grūti).

Link to comment
Share on other sites

kāpēc jāmaina klases nosaukums, ja mainīt grib stilu? pietam var arī tā input[type=submit] {blabla}

 

Nevajag man stāsīt, ka ar CSS to nevar izdarīt, CSS ir tieši priekš šīm lietām radīts. Problēma ir, ka neveido pārdomātu css.

Un viņam jau vajadzētu to zināt, ja ņemās ar 500 "šabloniem" vai, kā viņš viņus nosauca.

Edited by player
Link to comment
Share on other sites

A kā tu piešķirsi stilu visiem <input type="submit">, ja nevar viņus identificēt kaut kā ?

 

input[type=submit] IE6 neatbalsta. Un domāju, ka ne tikai IE6.

 

Nevajag man stāsīt, ka ar CSS to nevar izdarīt, CSS ir tieši priekš šīm lietām radīts.

Un neviens jau tev neko tādu nestāsta. ;) Beigās jau runa gāja tikai par tā JS jēdzīgumu.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...