Jump to content
php.lv forumi

Nepieciešams torrent rakeris.


lizard

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

martins256, manuprāt bubu kā publiskos trakerus domāja ne tikai outlaw, bet gan tādus kā mininova.org, isohunt.com etc.

 

P.S. lizards teica, ka ir atradis un viss ir ok, kādā sakarā te offtopikojam ? :)

Edited by hackerman
Link to comment
Share on other sites

Par nekādu outlaw neko nezinu (vispār nezinu kas tas ir).

mininova un isohunt vispār nav trakeri. Tie ir tikai torretnu search web-lapas (līdzīgi kā google.com).

Es bij domājis tādus kā thepiratebay.org

Link to comment
Share on other sites

Karoče bittorrent protokols sākumā bija domāts bez ratio uzskaites un tādām fīčām un tātad bija domāts tikai publiskiem trackeriem kuros nevajag reģistrēties.

Diemžēl trackeris nespēj nosūtīt klientam komandu lai atslēgtu kādu viltīgu kačātāju kurš bēg no download uzskaites.

 

Lai nebūtu iespējams krāpties vajag updeitot bittorrent protokolu, bet tādi joki drošvien, ka nenotiks tuvākajā laikā. :)

 

ir iespejams uzkert visus gadijumus kuros klients aiztinies bez komandas stop nosutisanas uz trackeri, bet tu nekad nezinasi vai vins vnk sacis krapties vai ari vinam majas pazuda internets.

 

lūk tā tās lietas notiek

Link to comment
Share on other sites

Janhouse, bet tā jau ir torrenta ideoloģija - brīvi kačāt un šārot failus. Ratio ieviesa admini un peļņas tīkotāji (pacelt ratio ar SMS nosūtīšanu/ un t.t.). Ar adminiem viss skaidrs - jo ir daudz tādu, kas paņem failu un atpakaļ necik neatdod. Tāpēc trekeriem tagad jau ir opcija `Free`- netiek uzskaitīts DL trafiks, bet tiek uzskaitīts UL trafiks.

Link to comment
Share on other sites

Karoče bittorrent protokols sākumā bija domāts bez ratio uzskaites un tādām fīčām un tātad bija domāts tikai publiskiem trackeriem kuros nevajag reģistrēties.

Diemžēl trackeris nespēj nosūtīt klientam komandu lai atslēgtu kādu viltīgu kačātāju kurš bēg no download uzskaites.

 

Lai nebūtu iespējams krāpties vajag updeitot bittorrent protokolu, bet tādi joki drošvien, ka nenotiks tuvākajā laikā. :)

Kāds tam sakars ar protokolu?

FTP piemēram kā protokols neuztur nekādas uzskaitas vai ratio.. Serviss/serveris/aplikācija ir tas kas to dara.

 

Tāpat arī torrentiem.. Manuprāt nekādas izmaiņas protokolā nav nepieciešamas.

Ja man būtu vēlēšanās taisīt trackeri kurā ir kaut kāda uzskaite tad vienkārši (esmu šur tur redzējis šo piegājienu) ģenerētu pašu torrent failus - proti .torrent fails sevī ietver jau info par to kurš no reģistrētajiem lietotājiem velk konkrētu failu (pie announce url vai kā savādāk, sīkāk neesmu pētijis).

 

Pārējais jau ir "djelo tjethnjiki".. Šādus torrent failus faktiski neviens nekur neizplata/nepublisko jo tadējādi sačakarē tikai savus ratio.. Pie kam var pielikt arī konkrētu klienta IP konkrētam torrentam.

 

Ja arī protokols nenodrošina "stop nosūtīšanu" kačāšanas vidū ja ir supersūdīgs ratio.. bet nu pofig nedos nākošo torrentu :)

 

 

Ratio ieviesa admini un peļņas tīkotāji
Nebūt ne.. ratio ir mehānisms kā paildzināt seederu esamību. Proti tu novelc un pashārē vismaz tik ilgi līdz kāds nākošais lietotājs novelk vēlreiz 1:1. Par peļņu esmu redzējis tikai LV robežās.. Citur vietām ir tikai brīvprātīgi ziedojumi paša trackera uzturēšanai..

 

Manas piecas kapejkas..

Link to comment
Share on other sites

Kāds tam sakars ar protokolu?

FTP piemēram kā protokols neuztur nekādas uzskaitas vai ratio.. Serviss/serveris/aplikācija ir tas kas to dara.

 

Tāpat arī torrentiem.. Manuprāt nekādas izmaiņas protokolā nav nepieciešamas.

Ja man būtu vēlēšanās taisīt trackeri kurā ir kaut kāda uzskaite tad vienkārši (esmu šur tur redzējis šo piegājienu) ģenerētu pašu torrent failus - proti .torrent fails sevī ietver jau info par to kurš no reģistrētajiem lietotājiem velk konkrētu failu (pie announce url vai kā savādāk, sīkāk neesmu pētijis).

 

Pārējais jau ir "djelo tjethnjiki".. Šādus torrent failus faktiski neviens nekur neizplata/nepublisko jo tadējādi sačakarē tikai savus ratio.. Pie kam var pielikt arī konkrētu klienta IP konkrētam torrentam.

 

Ja arī protokols nenodrošina "stop nosūtīšanu" kačāšanas vidū ja ir supersūdīgs ratio.. bet nu pofig nedos nākošo torrentu :)

Nebūt ne.. ratio ir mehānisms kā paildzināt seederu esamību. Proti tu novelc un pashārē vismaz tik ilgi līdz kāds nākošais lietotājs novelk vēlreiz 1:1. Par peļņu esmu redzējis tikai LV robežās.. Citur vietām ir tikai brīvprātīgi ziedojumi paša trackera uzturēšanai..

 

Manas piecas kapejkas..

 

tam ir vistiešākais sakars ar protokolu. Kamēr nebūs bittorrent protocol 2 tikmēr varēs kačāt bez ratio bojāšanas un atskaites trackerim.

 

Tas tavs piegājiens ir passkey. To pievieno torrent failam kad lietotajs caur download.php velk torrentu.

Un arī to bez problēmām var apiet un lādēt bez jebkādas uzskaites.

 

Ja tu nezini kā tas viss strādā tad labāk nemaz nekomentē.

Link to comment
Share on other sites

tam ir vistiešākais sakars ar protokolu. Kamēr nebūs bittorrent protocol 2 tikmēr varēs kačāt bez ratio bojāšanas un atskaites trackerim.

Protams vari mēģināt apgalvot pretējo, bet es saku ka transporta protokolam nav nekāda sakara ar uzskaiti (tas savādāk izklausās pēc posta kur cilvēks apgalvo ka serveris ir dzelzis ar 10krpm disku).. un afaik nevienā bt2 feature aprakstā (kuri gan ir N gadus veci) nekas tāds nav minēts <g>

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...