Jump to content
php.lv forumi

spēļu veidošana


jinchuuriki

Recommended Posts

Kas nemāk pats uztaisīt, maksā tiem, kas māk. Nekā idiotiska tur nav, pie tam kas tad par naudu ir tie 2Ls?

 

.. a motivācijai nekādas vainas, galvenais noved to pasākumu līdz galam un parādi, kas sanāca ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kaklz un ja katru nedēļu viņi man prasās ? un caur viņiem vēl jauni cilvēki viņu draugi , es par nedēļu vēl tikpat klientu dabūju , un nu matemātikas bērni , 80 x 2LS ( 2 nedēļu peļņa ) ( + ka papildinās pa pāris cilvēkiem kas pievienojas klat ) ( teiksim par jūniju pāri 200ls ) (lol) ( žēl ka viņi man papildina mobilo tarifu ) ( es varu runāt un runāt , man pašlaik kredīts ir pāri 300ls ) :D

Link to comment
Share on other sites

andrisp --> tieshi taadi kaa jaiskataas ja 1 webam velta 2,2 h laika ;)

( 176/80 )

pienjemot ka tur videji ir kaadas 5 lapinjas tad (2,2 / 5) =0,44 h vienai lapai ... Hm

tas ir ar Visu tekstu + dizainu ....

edit: tiko pamaniju ka tas ir par 2 nedeeljaam .... Jaa kiborga cieniigs aatrrums...

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Kavacky--> pat peec taadas metodes taisos lapas nav iespejams 2 nedeljaas uztaisiit 80 Webus -->

tas ir ~~~80X5 (400)lapas vadot tikai informaaciju paliksi zili Zaljsh... nerunajot jau par Grafisko dalju (pat pashu minimaalaako)

Link to comment
Share on other sites

Varbūt mācījies no sentēvu 1337 mastahiem...

 

Nez kas tajās lapās atrodas? Infas daudzums un tā. Ja process ir reducēts apmēram līdz IPB instalācijas sarežģītībai, tad nu liec tikai. Ja neko daudz rakstīt nevajag ( un pa 2 Ls diez vai vajag )... bet nu apbrīnojami anyway. Toties apnicīgi līdz vājprātam - labāk grāvjus rakt, tur vairāk dod un izaicinājums arī lielāks.

Link to comment
Share on other sites

www.ucoz.ru , sistēma iespārda vnk , no manis grib ziņas , forumu , un failu arhīvu , tas ir 10 minutes , un kickapo asap , stundā 12-20 Ls pelnu mobīlajam , vnk kickass system , tie webi iespārda , grūtākais ko esu taisījis tiem mazjiem ( ilgākais ) , pusstundu aizņem , bet tādu ir maz , no manis prasa pārsvarā cs klanu un mu ģilžu forumus taisīt , tas ir extraeasy :F

Link to comment
Share on other sites

grūtākais ko esu taisījis tiem mazjiem ( ilgākais ) , pusstundu aizņem , bet tādu ir maz , no manis prasa pārsvarā cs klanu

Gribi teikt ka 30minuutees vari Uztaisiit kaut primitiivu dizainu + savadiit tekstus?

Neskatoties ka taa sistema ir vienkaarsha ...

Ta varu sadereet ka pat pa nedeelju neuziimeesi Labu saita Dizainu ....

Link to comment
Share on other sites

Laikam nedaudz iztraucēšu jūsu offtopiku, un pievienošos pārējo viedoklim: galvenā ir ideja. Pēc tam to tehniski realizēt vairs nav tik sarežģīti. (nu ok, laiks/nauda tur aizies pamatīgi, taču ja ideja ir patiešām laba, tad to visu var atpelnīt ar reklāmām/dalības maksu spēlei). Sliktākajā gadījumā notirgot kādam, kuram ļoti gribas būt par spēļu lapas administratoru (respektīvi, nākamajam šāda topika autoram)

 

P.S. Ja interese ir patiešām nopietna, vari uzmeklēt cilvēku ar niku Lynx, kas priekš Indago taisīja Jūras Vilkus. Viņa kontaktus meklē iekš indago.lv. Ja nekļūdos, tā bija 2005. gada spēle.

Edited by fest
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...