Jump to content
php.lv forumi

spēļu veidošana


jinchuuriki

Recommended Posts

gribas taisīt spēli browser-based ( apeha.ru , ladswar.com , combats.ru <- tips kurā jāizvēlas uzbrukuma , defensa rīcība )

ir daudzas ļoti vienādas , un vai kāds nezin , ir kādi šo geim-tipu engine , t.i. , viss gatavs tikai nokonfigurēju pa savam

bet tas nav galvenais

kādam ir grāmatas par php-geimu taisīšanu ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Delfins --> nee tie nav flash ;) tiriais PHP + Mysql + JavaScript + Ljoti fragmentaali flash...

(nu par DB enginiem var diskuteet...)

jinchuuriki -->Surces daljai var dabuut Inetaa... -> openSource...

tikai ... hm.. diezvai tai putrai normaali izurbsies cauri , preciizaak 20% no koda ir aizpakotas (noskriptotas) ...

+ tiira Engina nav, katrai ir ,vairaak vai mazaak, ir savs...

edit: man viens pazinja plijaas virsuu ka arii gribot (laikam jauna Slimiibaa, vai Vecas slimiibas uzliesmojums ;) )

taa kaa mazliet sho visu iepeetiju.... --> sapratu ka tik DAUDZ LAIKA neziedoshu...

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

A kas tieši nav skaidrs. Neko daudz jau neatšķiras no parastas interaktīvas web-lapas. Lietotājs klikšķina peli, Javascrips apstrādā lietotāja radītos eventus un ar XHR sūta skriptam datus, skripts atpakaļ sūta citu informāciju, piemēram, no DB. Diezgan vienkāršs princips.

Link to comment
Share on other sites

neapvainojies, bet man liekas, ka tev ir par iisu zinaashanas.. kaa jau bubu teica, shaadas speelju sisteemas nearko neatshkjiras no parastaam interaktiivaam lapaam.. vispirms apguusti kaa vispaar tiek veidotas dinamiskas web sisteemas un tad tu sapratiisi, ka nav taadu pamaaciibu kaa veidot "php speeles"..

Link to comment
Share on other sites

jinchuuriki --> lai buutu intresanta speele ir vajadziigs LABS secenaarijs kas ir viena no saredzgjiitaakajaam daljaam...

+ izdomaat Pashu speeles ALGORITMU --> delj slikta scenaarija un slikta SPELES ALGORITMA neviens vien miljonus veerts projekts ir aizgajis ..."^#$^&" ....

taa kaa saac vien ar scenariju + Algoritmu ...

Kad tas buus viss preciizi uzlikts uz 'Papiira' tad samekleet vel kaadu cilvecinu kas to visu noprogrammees Nebuus nekaadu probleemu....

--> tiiraa programmeshana tad jau buus tikai kaadi 20% no darba.... (Jo Labaa Algoritmaa principaa jau ir iekljauts Pseido kods...)

Link to comment
Share on other sites

GreyWolf es pats esu apņēmies to darīt un pac arī visu ko vēl nezinu iemācīšos un apgūšu , jo man šajā lietā nav uz ko paļauties , un es gribu daudziem pierādīt ka es labāk taisu webu's par manu brāli ( tā tas arī ir , tikai visi vēršas pie viņa jo viņš ir vecāks )

 

scenārijs man ir uz lapas

ar draugiem tas tika apslīpēts 2 nedēļu laikā

anime faniem tas patiks kad beigšu

Link to comment
Share on other sites

kas slikts manai motivācijai ?

vnk gribu pats visu no sākuma līdz galam sataisīt jo līdz šim ne uz ko tādu neesu apņēmies , un rezultāta agrāk vai nu netaisīju , vai nu ar ko citu , un kad gāja projektam klāt citi cilvēki tad sāka iet viss šķībi greizi nepareizi , jo starp tiem kuriem es uzticos nav īstenībā neviena kas mācētu kaut vai html , es jau par php un neko citu pat nesaku

 

btw kā es mīlu mazos idiotus , jums tas jāzin

man skype ir kontakti 30 - 40 kas pērk webus kas sataisīti caur http://www.ucoz.ru un http://www.freewebs.com par 2ls , tur no tiem mazajiem tāda peļņa iet

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...