Jump to content
php.lv forumi

Steidzami vajag paliigu .... PHP/JS(Ajax)


[Ya]

Recommended Posts

Cik maksāsi ?

 

nu atkariigs no taa cik man samaksaas, projekts ir liels, tapec domaju skatoties no ta cik daudz vel jataisa ... lielaka dalja ir gatava ... vajag tikai dabeigt ..

viss saakas ar to ka ir jaunie darba pienaakumi, liidz ar ko es vairs netieku dariit ... un terminjsh ir juulija beigas ... ja pabeigs, tad domaaju ka kaadus 200 atmetiishu ... skatoties no taa cik ienaaksies naudinjsh ...

Link to comment
Share on other sites

maz, maz :p

rēķini vēl to ka vēl visā tajā lielajā projectā vajag iebraugt, nevis piesēdies un raksti. katrā ziņā patīkamāk ir taisīt jaunu un no sākuma, nekā pabeigt pamestu projectu kaut kādos striktos termiņos.

Link to comment
Share on other sites

kur AJAX tur arii PHP taa kaa ... ja projekts liels tad (AJAX + JS + tas nedaudzis PHP) tie var buut pat liidz 50% no kopeejaas programmeshanas...

 

nu itkaa jaa, bet nav nekaa daudz, paarsvaraa ir javaskripts, jo taa ir tirgoshanas DB, ar lietotaju piramiidaam utt ... principaa visu ko var apstraadaa JS, jo pacientam vajag lai viss notiek aatri, tapeec PHP tikai darbojas ar datubaazi, paareejais ir JS ... daudz tur nav ko iebraukt, jo failu daudz, un katrs fails artbild par savu sadalju ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nu atkariigs no taa cik man samaksaas, projekts ir liels, tapec domaju skatoties no ta cik daudz vel jataisa ... lielaka dalja ir gatava ... vajag tikai dabeigt ..

viss saakas ar to ka ir jaunie darba pienaakumi, liidz ar ko es vairs netieku dariit ... un terminjsh ir juulija beigas ... ja pabeigs, tad domaaju ka kaadus 200 atmetiishu ... skatoties no taa cik ienaaksies naudinjsh ...

 

njaa, shitais vareetu buut gada debiilaakais formuleejums, mekleejot darbinieku :)

Link to comment
Share on other sites

ajax + js + html + php + mysql - es uzskatu, ka sho jaazin vienam cilveekam.

tas ir apmeeram tas pats kaa kuriinaat kraasni divatos - viens met malku, bet otrs darbojas ar shiveri, un viens otra dzelos neiejaucaas.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...