Jump to content
php.lv forumi

hosta izvēle


jinchuuriki

Recommended Posts

  • Replies 33
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

laikam mēģināšu dig , tarifs atbilst pēc cenas un vajadzībām , kā arī iepriekš izmantoju viņu pakalpojumus ( DigSMS , un paliku apmierināts )

 

doma pratigi? :D nezinu man cenas neshkjiet izdevigas...

tad jau labak izmantot tadus, ka

 

 

www.serveris.lv - ir dzirdetas paris negativas atsauksmes, bet citi atkal ljoti apmierinati.

www.proweb.lv - pats hostejos un viss ideali, mani piesaistija tieshi ar cenu!

www.lathost.lv - traks serveris.. vismaz pamekle tepat vinjas ir izvietotas.

Link to comment
Share on other sites

No vispar ir parakais kantoris

Citeju:

"2005. gada 22. aprīlī tika noslēgts līgums ar Telia MultiCom Dati SIA

No 06.06.2007 No.Lv starptautiskā kanāla platums - 1Gb/s!"

 

Telia piedava:

10-100 Mb/s tikla pieslegumu

 

Ka tur var sanakt 1 Gb/s un vel piedevam arzemju nez nez... vot prot melot, monitora skatoties :D

 

Bet taa.. nesaprotu, ka vispar vel tads kantoris pastav ??!!?!?

Link to comment
Share on other sites

Ka tur var sanakt 1 Gb/s un vel piedevam arzemju nez nez... vot prot melot, monitora skatoties :D

Bet taa.. nesaprotu, ka vispar vel tads kantoris pastav ??!!?!?

Toreiz Telia MultiCom Data, tagad IZZI COM.

Un nekur jau nav teikts, ka viņi nepērk to trubu.

Laikam daudz klientu, ja vēl pastāv. Esmu dzirdējis baumas, ka viņus gatavojas k-kas tur pārpirkt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nu man ir saskarsme bijusi ar serveris.lv un nano.lv

 

serveris.lv - Ļoti kvalitatīs serviss, tomēr pakalpojumi ko piedāvā par attiecīgajām cenām nav gluži vairs konkurēt spējīgi. Pārāk mazas vietas. Taču ērta vadības sistēma un ja ir kādi jautājumi vai lūgumi, vienmēr var zvanīt un atsaucīgi speciālisti palīdz jebkādās situācijās.

 

nano.lv - šeit ar vietu viss ir kārtībā. Normāli skaitļi, taču vadības sistēma mazliet dīvaina un vēl nēsmu īsti atkodis kā te ir ar apakšdomēniem :/ Par servisu nevaru sūdzēties. Uz e-mailiem atbild dažu stundu laikā. Pasūtīšanas process gan ir mazliet garāks kā serveris.lv taču tā pat tas nepārsniedz 2 dienas no anketas aizpildīšanas brīdim, līdz lapas ieslēgšanai.

 

 

Ja ir nepieciešama kvalitāte un labs serviss iesaku serveris.lv , ja vēlaties pēc iespējas vairāk vietas un lēti - tad noderēs nano.lv

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
un no.lv

?

 

Šo variantu labāk neieteikt nevienam! Ja nu vienīgi kādam kurš tev patiešām riebjas. Iesaku pagooglēt par Tīģera piedzīvojumiem. Par viņu rakstīja visi lielākie blogi Latvijā :) Tādu popularitāti kā viņš ieguva tik neilgā laikā būs grūti kādam atkārtot... Tie bija skaisti laiki, kad viņš palaida savu projektu un sāka izplatīt "reklāmas" par saviem vienreizējajiem pakalpojumiem :)

Tad kad viss jau bija nedaudz pierimis viņš izdomāja visas savas hostētās lapas nošārēt DC tīklā :)

 

Man liekas, ka tīģeris ir izpelnījies Latvijas hostinga tēva titulu pilnīgi noteikti!

 

Pāris linki atpūtas brīžiem :):

http://nemirst.lv/index.php?c=kom&rid=281

http://krutums.nemirst.lv/index.php?c=kom&rid=146

http://kirils.com/?read=51&_cc=26

 

 

Starp citu man patīk www.tranzits.lv mājaslapa kas ir hostēta pie viņa (Tehniskais atbalsts un lapas programmēšana: Salvis Ceriņš) :D 90% sadaļas nestrādā :)

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...