Jump to content
php.lv forumi

stupid-lazy-newbies


Recommended Posts

  • 1 year later...
  • Replies 32
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Es uzskatu, ka ar tik drakoniskaam metodeem kaa banot ciiniities nevar. Tad jau shis forums nomirs, ja nu vieniigi gadaas kaads ekskliziivs gadiijums - lamaashanaas, necienja... galu galaa tam jau forums ir domaats, lai kaut ko uzjautaaju, ja nesaprot. Vaina jau taa, ka mees neprotam jautaat, bet prasam jau gatavus kodus un momentaanus risinaajumus. Lai admini uztaisa atsevishkju sadalju "Jautaajumi atmoroziem" nu vai kaut kaa taa un paarcelj visus "forshos" postus uz turieni (Invision cerams ir taada fiicha..). Bet nu.. nenaaktu par ljaunu uztaisiit arii kaadu "pavasara tiiriishanu" postu zinjaa.

Link to comment
Share on other sites

Analgiins, shitais forums jau ir gandrīz miris.

Visi tikai un vienīgi prasa gatavu skriptu un citas štelles, kuras jau IR atrisinātas un ir pilnīgi brīvi pieejamas netā.

 

vnk nemākam lietot Search!... es jau kuru reizi saku - pirms topika veidošanas pārbaudīt uz rezultiem... un ja tiks atrasts kaut kas, tad neko neļaujam pievienot...

Link to comment
Share on other sites

Delfins, a kaa tad tu domaa ko taadu dabuut gatavu? Tjipa, kad useris spiezh "Ievietot jaunu teemu", tad notiek mekleeshana forumaa? A peec kaadiem nosaciijumiem, kriteerijiem? Ta jau mosh google jaanjem paliigaa, lai shii pameklee un ja ir rezultaati tad neljaujam pievienot topiku, bet izmetam rezultaatus. Kaut kaa baigi advanceetu izskataas...

Link to comment
Share on other sites

Es gan nejūtu, ka te būtu iestājusies nāve.

23245[/snapback]

 

ir ir... līdzīgs notiek arī hackers.lv forumā, kur visi jautājumi ir par dc++, bloķētiem draugiem, wap... bezsakars karoče... strādā princips - kur tauta, tur i bliežam topiku..

Link to comment
Share on other sites

baidos vienigi par to ka pie mums buus maz kas taadu pakalpojumu izmantos - it seviski ja naudinjaam par pareizu atbildi jaabuut lielaakam nekaa tajaa laikaa nopelna darot savu darbu, jo citaadi labaak straadaat pamatdarbaa, ne meklēt atbildes un risinājumus citu problēmām.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...