Jump to content
php.lv forumi

Ūbersamudrīta DIV režģa izveide


Mr.SergE

Recommended Posts

Nu bļin, ja pārlūks ir bezmaksas, tad kāda hrena pēc ir instalācijā iekšā jābāž operētājsistēmas legalitātes pārbaude? Atbilde: lai neviens nelietotu jaunāko pārlūka versiju.

Nē, nepareizi. Bezmaksas tas ir tikai tāpēc, ka to var uzlikt uz jau samaksāta produkta - Windows OS. Tāpēc IE nav "bezmaksas", to var likt tikai uz licencētas OS, par kuru tu esi samaksājis.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 32
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Te kādam nepieciešams IE6? Lūdzu! Man jau arī gribētos, lai IE6 lietotāju skaits saruktu līdz minimumam, bet jāpaiet vēl pāris gadiem. Pagaidām dizainus pārbaudām arī uz IE6. Neko padarīt. Bet tomēr -- čakarīgāk ir ar Safari.

Link to comment
Share on other sites

Un līdz ar to ir pilnīgi loģiski, ka cilvēkiem būtu jālieto svaigākā pārlūka versija, bet pārlūka izstrādātājiem, savukārt, būtu jārūpējās, lai lietotājam pārlūka atjaunošana nesastādītu nekādas problēmas.
Nekas tur nav loģiski. Ja jaunajā versijā ir kas tāds, kas lietotājam šķiet sapists, tad kāpēc lietot jauno, kurš sūkā, ja ir vecais, kurā viss ir ok? Man, piemēram, ir FF 1.5. Un neba tāpēc, ka es nezinātu, kur nokačāt 2. Pie tam man vēl nesen automātiski atnāca jaunākais 1.5 apdeits - par mani rūpējas, ko vēl vajag?

 

Plus vēl tas, ka daudziem lietotājiem nemaz nav iespēju neko apdeitot dažādās iestādēs. Un kamēr viss puslīdz strādā, kustināt arī nav jēgas. Kur nu vēl tas, ka tie, kam ir iespēja apdeitot, parasti neko vairāk par Inbox spēlītēm un Wordu neprot palaist, kur nu iebraukt tajā, ka kaut vai degunā bāž jaunu versiju.

 

Tas gan nenozīmē, ka vajag atbalstīt vecmāmiņas IE5.5, ja kaut kas vitāli svarīgs sāks neiet, atnāks mazdēls un sačinīs.

Edited by Kavacky
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...