Jump to content
php.lv forumi

Ūbersamudrīta DIV režģa izveide


Mr.SergE

Recommended Posts

  • Replies 32
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Paldies jums abiem. Es jau biju padomājis, ka tā diskusija par DIV vs TABLE nebeigsies. Reāli no savas puses varu tikai piemest klāt to, ka es tikai un vienīgi tālākās izstrādes fleksibilitātes dēļ gribu izmantot DIV izklājumu. Ja man būtu vajadzīga statiska lapa, tad es varētu arī ar TABLE iztikt, bet pat tad cenšos tomēr līdz sakarīgam DIV aizrakties.

 

P.S. Droši vien, kad sāks parādīties kontents, tad atkal būs čakarēšanās ar DIV un tad atkal lūgšu padomu, bet pagaidām ir jāizdomā, kurš no piedāvātajiem izklājumiem man patīk :)

Edited by Mr.SergE
Link to comment
Share on other sites

Iesaku mefisto variantu. Tas labāk uzvedas pie reisaizošanas. Neizmanto hakus atshkjiriibaa no maneeja (kaut conditional comments es neuzskatu par haku), iznjemot vienu ar important. To var arii njemt aaraa. Tas nav obligaati vajadziigs prieksh pasha izkaartojuma. . Tikai uz IE6 tur nedaudz japafikso dazhas platuma problēmas.

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

Tikai uz IE6 tur nedaudz japafikso dazhas platuma problēmas.

 

Īsti nesapratu - tur kaut kas nav kārtībā uz IE6? Man stāv IE7, līdz ar to nav iespējas nočekot, vai uz IE6 izskatās ok.

Par vecākiem pārlūkiem par IE6 un FIrefox 1.5 es īsti nedomāju, jo manuprāt ir jābūt idiotam, lai speciāli lietotu vecākas versijas pārlūku un no otras puses ir jābūt mazohistam, lai taisītu kodu, kas pareizi izskatās uz, piemēram, NN4. Bet gadījums ar IE6 ir smagāks - Microsoft tik pretīgu pārlūka atjaunināšanu uztaisīja, ka tagad reāli visi tie, kas man apmeklējuma statistikā parādās IE6, visticamāk ir pirātiska Windows lietotāji, kam piedevām vēl arī ir par maz attapības, lai uzliktu "krekoto" versiju.

Link to comment
Share on other sites

Njaa .. es arī tiko ievēroju ka kaut kas manā variantā nav ar platumiem.

Uz IE6 ir mazas 2-5px atstarpies starp div'iem (starp #menu un #panel un apbās pusēs #content .. kaut kas ar float saistībā imo).

Dīvaini. Būs jāizlabo.

 

Un !important ir haks (lai arī šinī gadījumā tas vienkārši aizstāj height izmantošanu).

Edited by mefisto
Link to comment
Share on other sites

mefisto, es jau nesaku, ka tas important variants nav haks.

 

Mr.SergE, IE6 īsti nevar salīdzināt NN4. :) Ja nemaldos, tad IE6 vēl azvien aizņem lielāko daļu browseru statos.

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

Mr.SergE, IE6 īsti nevar salīdzināt NN4. :) Ja nemaldos, tad IE6 vēl azvien aizņem lielāko daļu browseru statos.

 

Kāpēc gan nevar salīdzināt? Doma jau ir viena un tā pati - ja ir iznākusi jauna pārlūka versija, tad tam ir bijis kāds iemesls - pārlūkus no jauna neražo tāpēc, ka gribas cipariņu lielāku. Un līdz ar to ir pilnīgi loģiski, ka cilvēkiem būtu jālieto svaigākā pārlūka versija, bet pārlūka izstrādātājiem, savukārt, būtu jārūpējās, lai lietotājam pārlūka atjaunošana nesastādītu nekādas problēmas. Lielisks piemērs šajā ziņā ir Firefox, kuru lietoju jau no velns viņ zin kādas 0.xx versijas. Savukārt par to, ka IE6 ir tik daudz lietotāju, es jau rakstīju iepriekšējā ierakstā - nu nav loģiski, ka izlaiž jaunu pārlūku, bet tā uzstādīšanu sarežģī ar visādiem sū**, no sērijas "validation", "legacy", utt. Nu bļin, ja pārlūks ir bezmaksas, tad kāda hrena pēc ir instalācijā iekšā jābāž operētājsistēmas legalitātes pārbaude? Atbilde: lai neviens nelietotu jaunāko pārlūka versiju.

Link to comment
Share on other sites

Mr.SergE, nu nevar salīdzināt. Tāpēc, ka NN4 neviens nelieto, bet IE6 lieto daudzi. Kaut gan aptuveni piekrītu tam ko tu saki, tomēr nevar ignorēt vecāku pārlūku tikai tāpēc, ka ir iznākusi jaunāka versija tam. Neko nepadarīsi.

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...