Jump to content
php.lv forumi

Kapec jadzes foruma ieraksti aaraa ?


Recommended Posts

Vispār jau man nepatīk šī ņemšanās bet atbildēšu uz dažiem jautājumiem:

 

Vai visi posti saja foruma ir augstvertigi un pa temu ?
Nē, tapēc jau arī tiek veiktas attiecīgas darbības..

 

Vai visiem postiem ir jabut augstvertigiem un pa temu ?
Nekad nav tik labi lai nebūtu labāk.. Taču jā, vēlams

 

Ka var noteikt cik augstvertigs ir posts ?
Iegūstot padziļinātas zināšanas par konkrēto tēmu un to novērtēt izmantojot vērtību skalu..

 

Vai admins uznemoties noteikt vai posts ir "augstvertigs" neuznemas par daudz un tas neklust par tadu ka lokala dieva telosanu ?

Administratori un moderatori vienmēr un visos laikos ir bijuši "dievi"

- [enter]

 

Bet proti lai arī cik ļoti var atbalstīt "free speach" (brīvas runas) un "community driven" (sabiedrības "kustinātus") projektus faktiski cilvēka dabā ir radīt haosu un anarhiju līdz ar to pagaidām nekas labāks par moderēšanu nav izdomāts - paskaties apkārt tas notiek jebkurā sfērā..

 

 

Ja Robim neviens nebutu atbildejis vins iespejams butu licies miera. Bet ta ka Robim atbildeja tas nozime ka arii vel citiem sis topiks likas runas verts.
Iespējams taču šeit jāpiebilst ka "runas vērts" būtu nekorekti teikt, jo pastāv jēdzieni kā - Flame Wars, Forum Trolling, Forum warfare, Spamming etc.. kur veikto postu / atbilžu skaits nu nekādi nenorāda uz vērtību..
Link to comment
Share on other sites

gari sanāca, bet nu..

 

>> Vai Robis savos postos aicina gazt valsts varu ?

daudz netrūks no tā, kad aicinās visus darba devējus uz sibīriju izsūtīt

 

>> Vai Robis bezjegas spamo ?

spams ir reklāma, viņš drīzāk fleimo - visiem takš apnicis linux rulez, win sux, bet visi siekalojas par maciem :)

 

>> Vai Robis aicina nodoties narkotiku lietosanai un miesiskam izvirtibam ?

nē!

 

>> Vai visi posti saja foruma ir augstvertigi un pa temu ?

nē!

 

>> Vai visiem postiem ir jabut augstvertigiem un pa temu ?

nē!

 

>> Ka var noteikt cik augstvertigs ir posts ?

pirmajā postā definēts jautājumus, pārējos atbildes, beigās sumarijs.

 

 

>> Vai admins uznemoties noteikt vai posts ir "augstvertigs" neuznemas par daudz un tas neklust par tadu ka lokala dieva telosanu ?

pirms reģistrēšanās izlasi noteikumus. pats ieliki ķeksi ka piekrīti tam

 

 

>> Ja Robim neviens nebutu atbildejis vins iespejams butu licies miera. Bet ta ka Robim atbildeja tas nozime ka arii vel citiem sis topiks likas runas verts.

par citiem nezinu, bet es atbildēju tik tāpēc, ka šamā uzskati par dzīvi un darbu ir pilnīgi pretēji manējiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja wikipedija pie varda Hitlers vina atbalstitaji ir sarakstijusi slavas dziesmas un tiek noliegts holokausts vai kas lidzigs tad tiesam nav nekas labaks par moderizaciju.

Bet ja cilveks uzdod jautajumus, un pat gandriz pa teemu, varbut tikai drusku panaivus, un parejie ari atbild tad kapec jadzes aaraa ?

Es saprotu ka kadam vins kaitina un tas ir normali bet, ja admins sak sev kaitinosus postus dzest ara tad vinsh nav ne par matu labaks.

Ja neviens nebutu atbildejis diskusija butu beigusies.

Link to comment
Share on other sites

Nav protams mana darīšana, bet es jau kādu laiku domāju ka Robis pelnās...

 

Un localhero, samierinies, vai neredzi, ka ar šo diskusiju neko nemainīsi, jo kā iepriekš jau bija teikts:

1. administratoriem un moderatoriem vienmē rtaisnība ;

2. ja viņiem nav taisnība, tad skat. 1. punktu;

Link to comment
Share on other sites

teksti no serijas "adminam vienmer taisniba" manuprat ir novecojusi BOHF`like izteicienini. Admins ir tikai tapec ka vinsh ir vajadzigs lietotajam.

Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais jebšu viss balstās uz vispārzināmām patiesībām <g> ... bet vai adminam ir vajadzīgi lietotāji? un vēl tādi kas čīkst :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...