Jump to content
php.lv forumi

Kapec jadzes foruma ieraksti aaraa ?


Recommended Posts

Ziemeļkorejisks vai dienvidkorejisks nezinu, bet domāju, ka Robja offtopika gājieni par algām ir izpletušies pārāk daudz topikos. Gandrīz katru reizi kā ir jautājums par algām darba sludinājumu sadaļā, tā uzreiz aiziet offtopiks galīgi nesaistīts ar konkrēto topiku - darba sludinājumu. Ja gribās parunāt par algām - taisiet jaunu topiku (tā kā robis to izdarīja, piemēram). Citādi iedomājies pats sevi topika autora ādā - tu labu gribēdams atnāc uz forumu izveidot topiku par brīvu vakanci, a tavu topiku ņem un piedirš par mūžīgo algu jautājumu. Un sākotnējā topika doma - darba piedāvājums - pazūd postu kaudzēs.

 

Posti netika izdzēsti, bet gan paslēpti parastiem mirstīgajiem lietotājiem. Varu atlikt tos uz atsevišķu topiku, ja jau ļoti gribās. Taču lielu vērtību tiem neredzu. N-tājās citās vietās par to pašu jau runāts un runāts un runāts...

Link to comment
Share on other sites

Kur tad ir tas meritajs kursh izmera ir vai nav augstvertigs posts. Un kad posts ir jadzes. Tas ir berniskigi.

Nesaku ka Robja koments ir augstvertigs, bet vismaz 10% procentu no seit postotajiem postiem ir bezjedzigi kapec tos nedzes ?

Edited by localhero
Link to comment
Share on other sites

Mērītāji ir Administratori un Moderatori, kuriem ir tiesības mērīt un dzēst.

Bērnišķīgi vai nē - to tev vajadzētu arī Robim paprasīt, kad šis gatavojās piedrazot kārtējo darba topiku.

Tici man, vairāki procenti postu tik tiešām tiek dzēsti/slēpti, jo ir bezjēdzīgi. Pārējie daži bezjēdzīgo topiku procenti tiek ievietoti Drazā.

Link to comment
Share on other sites

Guest Zigis

"Administratori", "Moderatori" tiek rakstīti ar lielo burtu, bet "tu", "tev", "robis" paliek ar mazo. Sīkums, bet patīkami :)

Edited by Zigis
Link to comment
Share on other sites

Es protams saprotu ka dazam labam(sliktam) adminam sagada baudu apzina ka vins var lemt par postu dzesanu vai parvietosanu. Visticamak tads admins ir diezgan aprobezots un berniba ar vinu neviens nav spelejies.

Ja postaa nav rupjibas, narkotiku slavinasana vai kas cits nepieljaujams postam butu japaliek. Robis tikai meginaja izzinat par darba samaksu un kas tur slikts. Ja puikam kads butu sniedzis konkretu atbildi bez nirgasanas tad iespejams vinsh butu licies mieraa.

Link to comment
Share on other sites

Ja puikam kads butu sniedzis konkretu atbildi bez nirgasanas tad iespejams vinsh butu licies mieraa.

Varbūt viņam pašam būtu laiks saprast, ka pie šādas attieksmes nopelnīšanas vainīgs ir tikai viņš pats un neviens cits. Neesi redzējis/lasījis iepriekšējos viņa postus?

 

Vai mēs vispār te apsriežam Robi vai postu dzēšanu? Par Robi, domāju viss ir skaidrs. Par postu dzēšanu - mūžsenā patiesība - Admiņiem/Moderiem vienmēr ir taisnība. Un ja tev kas nepatīk, tad tev ir visas iespējas neapmeklēt šo forumu. Neviens tev to nevar aizliegt (t.i. neapmeklēt php.lv/f).

 

Bet par manu bērnību netaisīsim te offtopiku. Ja vēlies par to parunāt esi lapni aicināt veidot jaunu topiku, kur par to diskutēt. Kautkā šie admiņu bērnības gaitas spriedelējumu ir tipiskākā atruna par postu dzēšanu forumos, lai izteiktu savas domas par foruma vadību. Konstruktīvu argumentu aptrūcies?

Link to comment
Share on other sites

Nav jau runa par Robi bet par to ka dzes postus kas ir pa temu.

Atbildam uz jautajumiem:

Vai Robis savos postos aicina gazt valsts varu ?

Vai Robis bezjegas spamo ?

Vai Robis aicina nodoties narkotiku lietosanai un miesiskam izvirtibam ?

Vai visi posti saja foruma ir augstvertigi un pa temu ?

Vai visiem postiem ir jabut augstvertigiem un pa temu ?

Ka var noteikt cik augstvertigs ir posts ?

Vai admins uznemoties noteikt vai posts ir "augstvertigs" neuznemas par daudz un tas neklust par tadu ka lokala dieva telosanu ?

Ja Robim neviens nebutu atbildejis vins iespejams butu licies miera. Bet ta ka Robim atbildeja tas nozime ka arii vel citiem sis topiks likas runas verts.

Link to comment
Share on other sites

No offence. Nevienu adminu varda vai iesauka neesmu nosaucis.

Kamer man bus ko teikt vai arii mani no si foruma neizbanos es turpinasu diskutet un izteikt savas domas par lietam.

"Ja kaut kas nepatik tad vacies" stilinsh ari par mega konstruktivismu neliecina.

Link to comment
Share on other sites

Guest Zigis

Neesmu Administrators, taču es pēc Robja diskusijas būtu izdarījis sekojošo:

 

1) Izveidojis jaunu topiku "Darbs / Algas"

2) Pārcēlis visas algu diskusijas uz turieni

3) Samazinājis Robja userim karmu, galvenokārt par lecīgo toni, nevis to, ko viņš teica.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...