Jump to content
php.lv forumi

Apache crash maza PHP5 skripta dēļ


GedroX

Recommended Posts

Sveiki!

 

Vakar projektā radās Apache crash. Šodien no tā smuki ieguvu 3 failus (viens no tiem tukšs), kuri mistiskā veidā sit nost Apache. Varbūt statistikas labad vai vienkārši intereses pēc varētu palaist uz saviem web serveriem. Varbūt kādam tomēr iet?

 

Instrukcijas -- atarhivē arhīvu [568b] , caur web serveri palaiž test_case.php. Normālā gadījumā uz ekrāna būtu jāparādās "I am done". Savādāk Apachim crash.

 

Paspēju ietestēt uz 4 datoriem aprīkotiem ar PHP5 (5.2.1, 5.2.3..) un Apache 2. Gan Win, gan *nix. Visos crash.

 

Uz PHP4 strādā normāli.

 

P.S. Es zinu, ka blah.php failā ir STRICT NOTICE. Tas no PEAR nākdams.

Link to comment
Share on other sites

Man arī nokarās. PHP5.2.1/Win/Apache2 kautkāds. Moka reportē kā bugu. Vai nu tev apstiprinās, ka tas ir bugs un varbūt ieteiks workaroundu, vai arī pateiks, ka tu neko nesaproti un, ka tas nav bugs un arī pateiks workaroundu. Rezultāts viens. :)

 

PS. Tev taču tur nav PEAR.

Link to comment
Share on other sites

Man arī nokarās. PHP5.2.1/Win/Apache2 kautkāds. Moka reportē kā bugu. Vai nu tev apstiprinās, ka tas ir bugs un varbūt ieteiks workaroundu, vai arī pateiks, ka tu neko nesaproti un, ka tas nav bugs un arī pateiks workaroundu. Rezultāts viens. :)

 

PS. Tev taču tur nav PEAR.

 

Jau submitoju (PHP Bugs #41608 - tie, kas piedzīvoja bugu, var nobalsot, lai ātrāk tiktu apstrādāts).

 

Tas STRICT NOTICE "&new" dēļ ir aizņemts no PEAR. Bez tā, protams, viss strādā.

 

P.S. Varbūt es varu kandidēt par mazāko skriptu, kas nosit Apache? :LOL:

 

P.S.S. Izlabots CVS-ā.

Edited by GedroX
Link to comment
Share on other sites

Teorētiski jebkurai rekursīvai funkcijai bez gala nosacījuma būtu jāciklojas tik ilgi, kamēr beidzas datora atmiņa (stekam). Un tas jebkurai valodai.

Praktiski dažās valodās tomēr var daža veida rekursijas (tādas kā šajā piemērā) optimizēti nokompilēt uz iteratīvu ciklošanos. Tad gan process vienkārši "nokārsies" mūžīgā ciklā.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...