Jump to content
php.lv forumi

Web hostings


Robis

Recommended Posts

Es tev neprasīju tak kādus tev vajag ;) Es prasīju, kas tas par dīvaino hostinu tev tādu bija, ka tu to sauc par profesionālu, taču tas - citēju: "pietiekami bieži vai nu bremzēja vai negāja..."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 36
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tie ar hostingu plaši nenodarbojās, bet viņiem serveris bija principā.

 

No.lv - kaut kāds tīnis noorganizējis hostingu, kā vispār tādam var uzticēties :@

 

Un kas deals.lv ir par cilvēkiem un cik veci?

 

Un kas ar to miga.lv ?

 

Ir vēl sakarīgi, vai tu vienk rekomendē savus paziņas?

Link to comment
Share on other sites

Nē. Bet nu viens tīnis tomēr nebūs arī rādītājs, kas liecinātu par hostinga nopietnumu.

Nosaukums īstenībā vienalga.

 

Es sliecos uz hostnet.lv

 

Varbūt kādam ir pieredze ar hostnet.lv ??

Link to comment
Share on other sites

Ne jau administrācijas panelī ir vaina, bet gan gļukos.

 

Maksāt - es jau nez, vidējai lapai nav nepieciešams daudz maksāt, tas drīzāk ir hostingotāju godaprātu un attieksmes pret klientam jautājums!

Edited by Robis
Link to comment
Share on other sites

Līdzīgi kā ar algām. Ja neesi gatavs nosaukt summu, kuru esi gatavs maksāt, tad topiku slēdzam ciet un beidzam sviestu kult, tāpat nekādas jēgas no tā nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Par summu - man ir drīzāk tāds priekšlikums - ar lapas augšanu un prasību pieaugšanai pret hostingu, summa varētu palielināties, bet sākumā tā varētu būt ne vairāk kā 10 Ls mēnesī ar visu PVN.

Link to comment
Share on other sites

Līdzīgi kā ar algām. Ja neesi gatavs nosaukt summu, kuru esi gatavs maksāt, tad topiku slēdzam ciet un beidzam sviestu kult, tāpat nekādas jēgas no tā nebūs.

Hah. labs! Tieši Robja sejā! :)

Link to comment
Share on other sites

ar hostnet.lv nekas labs nav. diezgan neatsaucīgs stuff, ja tev vajga kko configos ne tā kā citiem pamainīt. sazinies ar [email protected] pie šamā visus projektus hostēju.

 

Ko nozīmē Robers Sokolovs, manuprāt, ir jābūt kādai juridiskai vienībai! ;)

 

Varbūt kāds vēl zin kādus uzticamus hostingus? Tikai tādus, kas ir reģistrējušies kā nodokļu maksātāji, lūdzu.

Link to comment
Share on other sites

Ko nozīmē Robers Sokolovs, manuprāt, ir jābūt kādai juridiskai vienībai! ;)

Un tavupraat kas straadaa tajaas Firmaas ? vai Direktors skrien un visu maina? Varbuut sekretaare?

jebkuraa gadijumaa tev iedos konkreeta cilveeka 'kordinaates'....

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...