Jump to content
php.lv forumi

Web hostings


Robis

Recommended Posts

Labdien!

 

Vai kāds var ieteikt labu un uzticamu hostingu?

 

Vēlams, lai hostings būtu nokonfigurēts kā nākas un būtu iespējams palūgt izmainīt konfigurācijas vērtības.

 

Protams, arī viss pārejais svarīgs, klientu telefoniska apkalpošana obligāta.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 36
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja gribi nopietnu hostinga nosaukumu, tad ej uz no.lv vai serveris.lv (tie taču izklausās labi, vai ne?). Tu prasīji labu un uzticamu nevis skanīgu nosaukumu. Varbūt mājaslapā sagribēsi ieraudzīt daudz banneru ar smaidošiem cilvēkiem?

Link to comment
Share on other sites

Pats es dzīvoju uz http://tups.lv

Līdz šim bija tā ka ja man kaut ko savajadzējās, tad dažu dienu laikā arī tika nokonfigurēts.

 

Par cik tā nu sanācis, ka pazīstu pašu mārutku kurš ar to visu nodarbojas, tad apmēram (neiedziļinoties) zinu, ka serveris vienmēr tiek turēts up-to-date, backupots, kas plānots nākotnē u.t.t.

 

Disclaimer: reklāma nav apmaksāta vai izspiesta vardarbīgā vai kādā citā ceļā, jo paspruka nejauši.

Link to comment
Share on other sites

tups.lv hostē, piemēram, ko? Nosauc kādu labu web lapu.

 

Ko sakāt par hostnet.lv ??

 

Par no.lv es neko nezinu, bet, ja man apmierinātu serveris.lv, es citu nemeklētu, diemžēl serveris.lv ir baigie kretīni, kas piedāvā user friendly adminu, kurā gandrīz neko nevar konfigurēt. Visas konfigurācijas viņiem līkas un par daudz ko nav padomāts absolūti...

 

Serveris.Lv man reāli piegriezies, gribu kādu citu hostingu, bet ej nu sazini, kurš ir uzticams! Uzticamība iet ne tikai par to, ka tiks nodrošināts stabils uptime un ātrums, bet arī par to, ka dati būs drošībā, security, un, lai tiktu neizdarītas profesionālas kļūdas, piemēram, migrēšana uz citu MySQL versiju, nebrīdinot par to klientu. Serveris.Lv cik atceros, ar šitādām lietam nodarbojās.

 

Tā lūk!

Link to comment
Share on other sites

Par serveris.lv tev daļēji piekrītu, ka šādas tādas kļūdas viņi pieļauj saistībā ar softwārisko pusi.

 

no.lv - kaut gan pats neesmu lietojis, bet pēc atsauksmēm nekas labs nav. Lapa arī par to liecina.

 

Par tups.lv - būtu atvēris bubu doto linku, redzētu, ka tur ir arī hostēto projektu saraksts. Tu laikam hostingu vērtē tikai pēc headera vizuālā izskata, ja ? :) (no offence, jokojos)

Link to comment
Share on other sites

tups.lv hostē, piemēram, ko? Nosauc kādu labu web lapu.

Tu to linku vispār esi atvēris. Tur daudzas lapas minētas, kuras tur ir hostētas. Ar katru reizi Robja jautājumi paliek dīvaināki un dīvaināki...

 

Par no.lv es neko nezinu,..

Tas nozīmē, ka esi palaidis garām bēdīgi slaveno Tīģerēna sāgu vairākos cēlienos, kas pirms dažiem gadiem plosījās latvijas neta plašumos, piemēram ar hostēto lapu satura šārēšanu DC hubos, un daudzām citām nelietībām.

 

Ja tu esi sekojis līdzi Latvijas blogosfērai, tad tev vajadzētu zināt kādi ir un kuri ir tie cilvēki, kuriem pieder tie manis iepostēti linki augstāk. Ja ne.. nu tad neko nevarēšu palīdzēt.

Savas domas es esmu pateicis par "labu un uzticamu hostingu".

Link to comment
Share on other sites

Tad no.lv ir nelieši?

Serveris.lv ir tikai āriene, iekšā nekā nav. Gļuki un kļūdas tikai.

 

Heh, kuri ir tādi profesionāli un uzticami, varbūt citi arī zin?

 

Man ir bijis saskarsme ar diezgan profesionālu hostētāju, diemžēl serveris vai internets - pietiekami bieži vai nu bremzēja vai negāja...

Link to comment
Share on other sites

Tad no.lv ir nelieši?

Cik man zināms [e-]no.lv ir vienskaitlī - Salvis Ceriņš.

 

Man ir bijis saskarsme ar diezgan profesionālu hostētāju, diemžēl serveris vai internets - pietiekami bieži vai nu bremzēja vai negāja...

Kā var būt profesionāls hostings, ja hostings pietiekami bieži neiet vai bremzē?

Link to comment
Share on other sites

Es nez, vajag kādus, kam var uzticēt mājaslapu un viņi nodrošina to, ko sola un netaisa visādus brīnumus! Vislabākais jau ir noslēgts līgumu.

 

No.lv par tādiem jokiem īstenībā būtu bankrotējis un vēl smagi palicis parādos (ja izrādītos, ka nopludinājis tādus datus, ko labāk nevajadzēja nopludināt).

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...