Jump to content
php.lv forumi

UTC


cucumber

Recommended Posts

Sistema ir indikatori ,kuri paradas noteikta laika, viens users ir londona, tam indikators paradas 3 stundas atrak, neka userim, kas ir latvija (gmt). Kad sistema tiek ievadits jeb kads datums, tas tiek glabats ka utc, un pie apstrades tiek konvertets atpal pec usera laika zonas.

Vel ir nobides ieksh php un mysql, apachi ar man liekas ir.

 

 

 

Vieniga formula, kas man nak prata

localtime = (datums laiks)+(-sqloffset)+(-userzone)+(-gmt);
//ar lauku tipu datetime

 

Ka pareizak ir glabat laika datus, ieksh mysql, lai varetu realizet laika nobidi, pec laika zonam ieskaitot datuma mainu.

Edited by cucumber
Link to comment
Share on other sites

Ka pareizak ir glabat laika datus, ieksh mysql, lai varetu realizet laika nobidi, pec laika zonam ieskaitot datuma mainu.

pilniigi vienalga... glabaa kaa pasham eertaak ti pie izvadiishanas noraadi cik h+/- datums tiks automaatiski paarekjinaats.....

 

Exzo --> ar Unix timestamu jaabuut uzmaniigam.... Nevienmeer tas ir labaakais risinaajums (soreiz gan tas tiiri labi der..)

teiksim neieteiktu glabaat cilveeka vecumu UT. formaataa... jo ja cilvis buus dzimis 1970 gadaa jaungada naktii tad aatri vien iedziivosies izvades kljjudaa... taapat ja pirms 1970 gada....

ne velti DB ir izveidojushas savu datuma glabaashanas formaatu, kas ljau aatri atrast vajadziigo laiku utt....

Link to comment
Share on other sites

... jo ja cilvis buus dzimis 1970 gadaa jaungada naktii tad aatri vien iedziivosies izvades kljjudaa... taapat ja pirms 1970 gada....

 

es vienreiz dēļ šitā unix epoch nevarēju atrast kur man kļūda kodā, ilgi nomocījos un tikai beigās attapos, ka UT ņem tikai datumus pēc 1970. gada :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...