Jump to content
php.lv forumi

Lapa: 1 2 3 4 5


hackerman

Recommended Posts

Zinu, šitais itkā ir izrunāts, pat daži topiki ielikti ir iekš foruma satura, bet es vienalga nesapratu.

Varbūt kāds var tā normāli izskaidrot? Vnk skripts ir uzdzīts uz mysql un vajag limitēt, cik vienā lapā uzrādīt. Cik zinu, to var izdarīt ar sql fciju LIMIT.

Nu karoč viss murgs sākas, kad vajag sadalīt lapās un lai būtu piem. no 1-20 vienā lapā, 20-30 otrā utt.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Labi, a kā lai uztaisa, ka viņš pats visu izdara? tb pats sadala pa lapām - ja ir 40 ziņojumi un limit ir piem. 10, kā lai uztaisa, lai viņš parāda tās 4 lapas? Un ja pienāk klāt vēl, tad automātiski pievieno to klāt vēlvienu lapu?

Link to comment
Share on other sites

"Dabon ar "SELECT COUNT(*) FROM tabula" visu ierakstu skaitu, un izrēķini cik lapas būs. Pēc tam ar kāda for cikla palīdzību izvadi linkus."

 

Select Ok

"Izrēķini" - nemāku ^^

galu glalā, nejēdzu visu salikt kopā =/

Link to comment
Share on other sites

Nu negluži tikai matemātika vajadzīga, bet pati loģika gan jāattīsta ;)

Mazāk čipsu un kolas, vairāk dārzeņus un vitamīnu un pelēko šūnu kustināšanas..

 

Dažreiz apbrīno tas, ka daudz cilvēki ķerās programmēšanai, veicot uzdevumu 2+2.. - un nemāk salīmēt 2 gabalus.

Link to comment
Share on other sites

un kāda problēma? Dabon ar "SELECT COUNT(*) FROM tabula" visu ierakstu skaitu

 

okei, pastāsti kā var dabūt visu skaitu :D Es māku izvadīt katram atsevišķi piem.

 

$result = mysql_query("SELECT count(*) FROM tabula");

while($row = mysql_fetch_array($result))

{

$skaits = $row['count(*)'];

echo "$skaits";

}

 

A man viņš parāda visus skaitļus kopā, piem. ja man ir skaitļi 1,5,8,4,6 , tad parāda 15846 =/

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...