Jump to content
php.lv forumi

izvirtības ar bildēm :)


stencilz

Recommended Posts

Nekad neko tādu neesmu darījis un tagad rodas daži jautājumi.

 

Ir jāuztaisa kods kurā var apskatīt bildes: rinda ar mazām (thumbnails) bildēm apakšā, kad uz tās tiek uzklikšķināts tā parādās logā lapās centrā neizlienot no rāmjiem un kad uz tās uzkliko tā atveras jaunā logā pilnā izmerā.

 

Tātad jautājumi:

 

Laikam vajadzētu uzzināt bilžu skaitu noteiktā mapē.

 

Un vai man vajag glabāt trīs bildes ar dažādiem izmērim, vai arī tas notiekas savādāk?

Link to comment
Share on other sites

trīs bildes - thumbnails, bilde kura parādās rāmītī lapā kad ir uzklikots uz thumbnaila un oriģinālā izmēra jaunā logā.

 

ar šādu kodu visa skaitīšana izdodas

 

		  function num_files($directory='.') 
		  { 
			  return count(glob($directory."/done/1/normal/*")); 
		  }

 

ja kāds var tad lūdzu izskaidrojiet ko nozīmē šis $directory='.' un kā lai skaita tikai jpg failus, jo man skaitā iekļauj arī thumbs failu

Edited by stencilz
Link to comment
Share on other sites

shaa vai taa.. taa nav php funkcija integreeta... paskaties savam izmantotajam skriptam funkcions.php vai k-ko taadu.. tur sapratiisi ko tev tur prasa attieciigaa funkcija!! :)

Link to comment
Share on other sites

Nu tad saac kodeet augshaa pac savu skriptu... sheit saakums.. kaa jau bubu teica -

noskanee bildes.. un paraadi taas.. un listo tajaa laukuma vietaa kur tev to vajag... ja nemaldos taadaa skriptaa labi ja 3 funkcijas jaaizmanto... :) lai vai kaa.. albumu skripti iir ljoti daudz.. gan files based.. u.t.t.. :)

 

un pasham nemaz nekada funkcija dizhaa nav jaacep augshaa! :)

palasi manuaali :) un papeeti ieksh php.net funkcijas!

Edited by aldis
Link to comment
Share on other sites

Tas saraksts ar funkcijām bija domāts kā izvēlies vienu no tām. Tb tavu vajadzīgo lietu var paveikt gan ar tikai glob, gan ar tikai scandir, gan ar tikai readdir (+opendir/closedir).

 

ar *.jpg man parāda 1 failu 4 vietā, to es jau biju pirms tam mēģinājis

Tev gadījumā faili nav nosaukti .JPG vai .Jpg vai .JpG vai .jPG ... ? Linuxī failu vārdi ir case sensitive.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...