Jump to content
php.lv forumi

Send To Friend skripts


Bunkertor 7

Recommended Posts

Heh... atkal es :)

 

Taisu skriptu, kas automaatiski paraadaas katras lapas fuuterii un lauj nosuutiit URLu draugam. Gandriiz sanaak, bet tomeer nesanaak

Kods, kas atrodas fuuterii:

 

<?php
$url = "http://".$_SERVER['SERVER_NAME'].$_SERVER['REQUEST_URI'];
echo " <form name=\"form\" method=\"post\" action=\"mailer.php\">";
echo "<input type=\"text\" name=\"urla\" value=\"$url\" size=\"30\"><br>";
echo "<input type=\"text\" name=\"recip\" value=\"Friends Email\" size=\"30\"><br>";
echo "<input type=\"text\" name=\"name\" value=\"Your Name\" size=\"30\"><br>";
echo "<input type=\"text\" name=\"email\" value=\"Your Email\" size=\"30\"><br>";
echo "<input type=\"submit\" name=\"submit\" value=\"submit\" size=\"10\"><br>";
echo "</form>";
?>

 

Ideja taada, ka skripts iebaazh formaa to URL, uz kura patlaban atrodas. Shis skripts straadaa, tad jau laikam vaina ir ieksh mailer.php:

 

<?php
$to = $recip;
$subject = "Click it, mate";
$message = "Your friend $name says you must visit:
URL: $urla
Friends E-mail: $email";
mail($to, $subject, $message, "From: $name <$email>\nX-Mailer: PHP/" . phpversion());
header( "location: [url=http://www.mylocation.com/thanx.php"]http://www.mylocation.com/thanx.php"[/url] );
?>

 

Nesaprotu, kaapeec mailer.php negrib savaakt field neimus un izmantot tos kaa variables. Kad izmantoju so mailer skriptu vienkaarsaakaa izpildiijumaa, lai nosuutiitu meilu pats sev (uz defineetu e-mail adresi nevis uz $recip) viss straadaa.

Buusu pateiciigs par ieteikumiem!

Edited by Bunkertor 7
Link to comment
Share on other sites

1) CODE nevis CODEBOX

2) Kāda jēga no tik daudziem echo un nejēdzīgām pēdiņu eskeipošanām ? Raksti HTML kodu ārpus PHP.

3) Izmanto $_POST masīvu. Tur būs visi mainīgie no formas. Šobrīd tu paļaujies uz register_globals = On.

Link to comment
Share on other sites

Ne vienmer ir labi izdomat riteni"phpmailer"

Link to comment
Share on other sites

Ne vienmer ir labi izdomat riteni"phpmailer"

Cucumber, tu kad beernu taisiisi, arii mekleesi kaadu, kas tavaa vietaa uztaisa? a? Priekshkam tad smadzenes? Es tagad ar konsultantu paliidziibu to skriptu pabeidzu un juutu gandariijumu...

 

anyway, andrisip un Val - Paldies!!! Tagad skripts izskatas ta:

<?php
$to = $_POST['recip'];
$to2 = "[email protected]";
$urla = $_POST['urla'];
$name = $_POST['name'];
$email = $_POST['email'];
$subject = "Message From $name";
$message = "Your friend $name thinks this link:
$urla could be of your interest. The mail address of your friend is $email
We appologise if you receive this e-mail by mistake. We care about your privacy and assure you are not added to any mailing list.";

mail($to, $subject, $message, "From: $name <$email>\nX-Mailer: PHP/" . phpversion());
mail($to2, $subject, $message, "From: $name <$email>\nX-Mailer: PHP/" . phpversion());
header( "location: http://www.mylocation.com/thanx.php" );
?>

 

Kaa redzams, tur ir iesleepts arii mans e-mails. Pilna kontrole - es tagad zinashu visu par visiem :D

Link to comment
Share on other sites

Cucumber, tu kad beernu taisiisi, arii mekleesi kaadu, kas tavaa vietaa uztaisa? a? Priekshkam tad smadzenes? Es tagad ar konsultantu paliidziibu to skriptu pabeidzu un juutu gandariijumu...

 

tu bērnu ar konsultanu palīdzību taisīsi ;)

 

pirmajā reizē varbūt baigais prieks ka mail() f-ja sūta mailu, bet pēc laiciņa tas apniks, un tad labāk izmantosi phpmaileri (it sevišķi, ja multipart messages, ar attačmentu) - priekš kam to visu copy/paste 100 un vienu reizi, ja ir gatavs libs?. pietiks ko noņemties ar to lai tavu mailu lielie webmaili neliek pie spama, nevis kāpēc pats mails nesūtās.

Link to comment
Share on other sites

to: Bunkertor

Tapec jau uzrakstiju Ne vienmer ir labi .

 

Nu nez cik no skolas atceros bernus ar smadznes netaisija, bija cita kermena dala.

 

ps. Es damaju nevajag uzreizs ta visu pienemt tuvu pie sirds, runat preti bez mazvai dirst viru

Link to comment
Share on other sites

ps. Es damaju nevajag uzreizs ta visu pienemt tuvu pie sirds, runat preti bez mazvai dirst viru

 

Baac nu tak... sorry.

Glubokij poklon & izvinenija... Pie mums Tambovaa vienkaarshi humors taads.

Bet par to citu kermena dalu tu vareetu noprecizeet :P

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...