Jump to content
php.lv forumi

kavētie faili uz ftp (php un GD library)


ebw

Recommended Posts

bish takaa nesapotu vienu shtelli.

taisu te paaris skriptus ar GD kas no lielaakas bildes taisa mazaakas (thumbnails tipa).

 

viens un tas pats skripts atrodas divaas atsevishkjaas vietaas (atsevishkjos folderos).

pirmajaa - izpildot skriptu viss notiek un bildes uzgjenereejas. vinjas uzreiz var redzeet attieciigajaa folderii un viss ok.

otrajaa - tas pats skripts. izpildaas normaali itkaa, tachu gjenereetaas bildes paraadaas tikai peec kaada laika, kaa arii teiksi ja paarstartee ftp klient-softu un ieet folderii pa jaunam.

 

ir kaadas idejas ar ko shis vareetu buut saistiits?

veel kaukur bija noveerots ka faili uzrodas ar noveeloshanos (shkjiet pie faila izveides bija vai tml.)

 

danke!

Link to comment
Share on other sites

Nospied Ctrl+R, kad atrodies folderī, kurā jāparādās bildei, tad FAR's pieprasīs failu sarakstu tajā folderī pa jaunam no ftp servera. Jo savādāk jau šis taču ik sekundi nepieprasa failu sarakstu no servera - lieka noslodze un trafiks.

Link to comment
Share on other sites

man liekas ka WinSCP3 ari ir laba programma, jo tas far ir "prehistoric"

ps. man viedoklis

Link to comment
Share on other sites

Tas man netrauce, jo tak failus var ari caur winscp sutit, protams, tas ir lenak veids ja ir liels fails neka caur ftp sutot, bet cik sapratu no jautajuma cilvekam ir serveris vinsh genera uz ta bildes, kapec tur vispar ftp ir japielieto, lai brovzetu pa serveri, tad jau ar putty pietiek, lai redzetu kadi faili uz servera un cikos tie izveidoti.

Link to comment
Share on other sites

Ne par to gan nebiju padomajis. Ja par pieejam gan vajadzetu padomat pirms izvelas hostingu.

Ok tad tads jautajums: Kad esi uzgenerejis bildes caur saitu var redzet bildes.

Link to comment
Share on other sites

Mosh tam cilvekam ar shito juk-> zilla

Edited by cucumber
Link to comment
Share on other sites

FAR's nav nekāds prehistoric. Tam jaunas versijas vēl joprojām ik pa brīdim iznāk.

Ar to, piemēram es, varu strādāt daudz ērtāk un ātrāk nekā ar visādiem dīvainiem GUI failu kopēšanai/uploadošanai/rediģēšana/utt...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...