Jump to content
php.lv forumi

"Headers already sent"


bubu

Recommended Posts

  • Replies 31
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Forši! :)

Man ir tā, ka kad sāku lapeli veidot es to taisīju ANSI kodējumā, hederi man strādājā, bet kad nācās pārlikt uz unix, tad pārkonvertēju UTF-8 formātā ( izmantojot editplus) , pēc tā man vairs hederi nesūtās -

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /xxx/index.php:52) in /xxx/xcxf.php on line 65

 

Lapas struktūra ir - hederi, tad lapas vidū ir switch, kurā ievada post datus, un info tiek sūtīts uz xcxf.php (arī tiek vnk iekļauts lapā caur switchu), kurš datus savada datubāzē un veic hederi...

 

Ar hexu skatījos vai nav tie BOM simboli, bet neredzu.. Tātad vaina ir skriptā? Ja jā, tad kādēļ skripts uz windowsa gāja - parasti jau uz windowsa viss neiet.. :)

Link to comment
Share on other sites

Un, kuras tad varētu būt tās atšķirīgās php konfigurācijas?

 

Man šķiet, ka pat biju uz tā unix uzlicis to, kas gāja uz windows, gāja arī uz linux, bet charsets bija izčakarēts...

 

index.php (kurā viss tiek switchots) 52 rinda ir - <script LANGUAGE="JavaScript" SRC="in/main.js"></SCRIPT>

 

un tātad tas nozīmē, ka hederi netiek pareizi sūtīti..

 

Vienkārši ir tā, fails, kurā viss tiek inklūdots... Nosākuma inklūdo textareas, tad ar post tiek padots uz ?m=pievienot kā rezūltātā tiek inklūdots config fails, kurš visu saraksta datubāzē un ja ir ok, tad veic hederus.. Laikam risinājums tam ir neveis taisīt ?m=pievienot , bet vienkārši pievienot.php vienkārši nevēlos, lai redz īsto faila ns...

Edited by eregi
Link to comment
Share on other sites

Jā, sakārtot koda struktūra un headerus sūtīt tikai pirms jeb kāda outputa.

 

PS. Ja par alternatīvām tu prasi tāpēc, ka nevari mainīt konfigurāciju serverim, tad zini, ka output bufferingu var arī "ieslēgt" pašā skriptā. Papēti šo: http://lv2.php.net/manual/en/ref.outcontrol.php

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...