Jump to content
php.lv forumi

bezmaksas forumu


Tostermaize

Recommended Posts

līdz šm esmu lietojis IPB forumu bet nu licensei nauda nepietiek....

tad kādu forumi ieteiktu izmanot + kādu portālu kas labi ar to forumu saderētu kopā nevarētu ieteikt ?

P.S no php jēdzu maz

 

Paldies par palīdzību ( ceru ka uzrakstiju pietiekami sakarīgi search izmantoju bet sevis intresējošo informāciju pietiekami izdiskutētu neatradu )

Link to comment
Share on other sites

un ja nav noslēpums ko tu domā pa viņiem ?

 

P.S aimirsu piebilst ka vajadzīga būs noteikti parole lai ievadot vinnu redzeetu foruma sadallu ( nekaadi iedalijumi lai tāda un tāda grupa redz nederēs )

 

edit: paldies pa linkiem zināšu kur novilkt bet ko sīkāk pa viņiem var pastāstīt es tur aprakstos neatradu tādas lietas kā vai ir kāds portāls ko uzlikt utt + kādus esi pats lietojis ? (P.S šis ko mekleju nav 1 dienas projekts, vel kas intresē mani kā ir ar tā saucamo beckup izveido ?

Edited by Tostermaize
Link to comment
Share on other sites

Nu vari pamēģināt mkportal (laikam tā kkā bija..)

Un forumu kautvai phpbb :)

Backupu? Ir portāli, kuriem admina panelī ir jau tāda fcija, bet normāli backupu taisa vnk caur phpmyadmin db export :)

Link to comment
Share on other sites

un kā ir piemēram ar phbb foruma iespējām ( cik viegli iesācējam skinu uztaisīt uz viņa tur kaut vai bacgroundā bildi uzlikt) tad jautājums par tām pašām parolēm uz sadaļām ( cik man zināms tīrā versijā bez modifikācijām paroli nevar uzlikt)

Link to comment
Share on other sites

phpbb lietojis esmu maz un sen. Nu foruma dizainus es taisu tā, ka atrodu normālu gatavu skinu un to pieregulēju kā man patīk. Bildes samainu ar esošajām.... Protams, ja gribēsi zīmēt dizainu, tad tas būs grūtāk. :)

p.s. un par to paroli uz sadaļas es ar nez. jāpapēta tas admincp :)

Edited by hackerman
Link to comment
Share on other sites

Labāk tomēr nopērc to IPB ar mūža licenci, jo tas atmaksāsies ar to, ka nebūs jābojā nervi ar to caurumaino phpBB...

 

ja nemaldos, pat podu nonesa izmantojot hightlight bugu...

un cik es esmu redzējis iekš bugu listes, phpBB ir vairāk bugu nekā IPB...

 

un neiesaku ņemt kādus mazpazīstamus forumus (ja ņi bum bum ar php, un netaisies caurskatīt visu kodu), jo kazi, varbūt ir iebūvēts kāds evill shell

Link to comment
Share on other sites

par ibp licensi ir tā ka aizies tur 100% mana meenešalga....( ja ne vel vairāk ... )

par cik jātik man kā trakam geimerim arī pie jauna PC ....

tad vakar apskatijos ka ne phbb ne SMF forumiem nav tā iespēja ko varētu saukt par paroļu uzlikšanu foruma sadaļām ....

par cik veidoju multigaming klanu naudas līdzekļi arī daudz maz saprātīgi jācenšas iegūldīt .....

Link to comment
Share on other sites

nu pamatā domēns un viss pārējais ir varbūt ar laiku pat pārietu uz licenzēo IPB bet tas nebūs ne šodien ne rīt un par cik tā ir padarīšana ar klaniem( orģinālo spēlē tikai ) tad agri vai vēlu var sākt rasties problēmas ar nelicenzēto IPB no ārzemnieku puses ... + ja ir kda problēma ar viņu un kādu modifikāciju nevaru dot foruma linku uz to problēmu jo visi sāk kliegt ka IPB nav licenzēts utt

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...